Комітет погодився на притягнення до кримінальної відповідальності Мельничука

Члени регламентного комітету Верховної Ради України вирішили, що можна притягнути до кримінальної відповідальності, але не арештовувати свого колегу, колишнього командира батальйону "Айдар" Сергія Мельничука
Depo.Влада
29 травня 2015 21:15
ФОТО: depo.ua
Комітет погодився на притягнення до кримінальної відповідальності Мельничука
Комітет погодився на притягнення до кримінальної відповідальності Мельничука

Про це повідомляє depo.ua

"Щодо подання на Мельничука прийнято три рішення. Одне стосується надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, і комітет підтримав подання ГПУ до цієї частини щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності. Однак, комітет висловив застереження щодо наявності підстав для притягнення до кримінальної відповідальності за статтею "бандитизм", - сказав перший заступник голови комітету Павло Пинзеник.

У той же час комітет не вважає, що стосовно Мельничука необхідно застосовувати запобіжний захід у вигляді арешту.

"Комітет прийняв негативне рішення щодо наявності підстав для затримання народного депутата Сергія Мельничука і щодо арешту народного депутата Сергія Мельничука. Тут комітет видзначив, що підстав для застосування заходів поки що не вбачається та подання ГПУ в цій частині є необґрунтованими", - сказав Пинзеник.

Нагадаємо, що сьогодні у регламентному комітеті Ради триває засідання у справі Мельничука. В прокуратурі кажуть, що у військовій частині, яку він очолював, недорахувалися 1000 автоматів Калашникова.  У кримінальному провадженні проти Мельничука є вісім потерпілих.

Нагадаємо, що 12 травня генеральний прокурор Віктор Шокін попросив Верховну Раду зняти недоторканність з народного депутата Сергія Мельничука. Він підозрюється в у створенні злочинної організації, що карається позбавленням волі до 15 років або навіть довічно.