Колишні товариші Сенцова і Кольченка свідчитимуть проти них в суді

За умовами угоди із слідством, Геннадій Афанасьєв і Олексій Чирній повинні будуть свідчити на суді проти Олега Сенцова і ОлександраКольченка
Depo.Влада
22 липня 2015 15:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила Укрінформу адвокат Ольга Чавдар, передає depo.ua.

До 30 липня очікується етапування і допит Геннадія Афанасьєва й Олексія Чирнія, що проходили у цій справі. Вони пішли на угоду із слідством і вже отримали вироки - по 7 років позбавлення волі. За умовами угоди із слідством, Афанасьєв і Чирній повинні будуть свідчити на суді проти Сенцова і Кольченка.

Загалом засідання у Північно-кавказькому окружному військовому суді в Ростові-на-Дону у справі Олега Сенцова і Олександра Кольченка розпочнуться 27 липня о 10 годині. 28 липня за наполяганням захисту буде день перерви, а потім засідання проходитимуть три дні поспіль - 29-31 липня.

Нагадаємо, вчора у справі українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка допитали "потерпілу сторону" - "віце-спікера Держради" Криму Андрія Козенка і продемонстривали відео підпалу.

Як повідомлялось, в обвинуваченні зазначено, що Сенцов нібито готував в Криму теракти, 14 і 18 квітня збирався з соратниками підпалити офіси громадської організації "Російська громада Криму" та представництво партії "Єдина Росія" в Сімферополі, а в ніч на 9 травня - підірвати меморіал Вічного вогню та пам'ятник Леніну в Сімферополі.

Ще його обвинувачують у зберіганні боєприпасів, придбанні та зберіганні вибухівки і підготовці терактів.

Також  у матеріалах російської справи українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка є частина під грифом "державна таємниця", яку розглядатимуть у закритому режимі.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.