На суді Сенцова-Кольченка допитали "потерпілого" окупанта і показали відео з підпалом

На засіданні Північно-Кавказького військового окружного суду у справі українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка допитали "потерпілу сторону" – "віце-спікера Держради" Криму Андрія Козенка

Про це повідомляє Медіазона, передає depo.ua.

Андрій Козенко представляє "Російську общину Криму", офіс якої, за версією слідства, навесні 2014 року підпалили підсудні.На засіданні Козенко сказав, що в результаті підпалу завдано шкоди в 30 тисяч рублів.

Після цього в залі суду продемонстрували відео, на якому в кадрі з'являються дві людини в темному одязі, один стоїть осторонь, другий ллє рідину, підпалює її, але рідина не загоряється, потім перший повертається, і тут "відбувається сильне займання рідини". За півхвилини з'являється людина, яка тікає і повертається з вогнегасником.

При цьому адвокат Сенцова Дмитирий Дінзе вказав на те, що "незрозуміло, з якого джерела був отриманий цей відеозапис".

Як повідомлялось, в обвинуваченні зазначено, що Сенцов нібито готував в Криму теракти, 14 і 18 квітня збирався з соратниками підпалити офіси громадської організації "Російська громада Криму" та представництво партії "Єдина Росія" в Сімферополі, а в ніч на 9 травня - підірвати меморіал Вічного вогню та пам'ятник Леніну в Сімферополі.

Ще його обвинувачують у зберіганні боєприпасів, придбанні та зберіганні вибухівки і підготовці терактів.

Нагадаємо, у матеріалах російської справи українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка є частина під грифом "державна таємниця", яку розглядатимуть у закритому режимі.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.