На суді Сенцова-Кольченка допитали "потерпілого" окупанта і показали відео з підпалом

На засіданні Північно-Кавказького військового окружного суду у справі українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка допитали "потерпілу сторону" – "віце-спікера Держради" Криму Андрія Козенка
Depo.Влада
21 липня 2015 16:49
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Медіазона, передає depo.ua.

Андрій Козенко представляє "Російську общину Криму", офіс якої, за версією слідства, навесні 2014 року підпалили підсудні.На засіданні Козенко сказав, що в результаті підпалу завдано шкоди в 30 тисяч рублів.

Після цього в залі суду продемонстрували відео, на якому в кадрі з'являються дві людини в темному одязі, один стоїть осторонь, другий ллє рідину, підпалює її, але рідина не загоряється, потім перший повертається, і тут "відбувається сильне займання рідини". За півхвилини з'являється людина, яка тікає і повертається з вогнегасником.

При цьому адвокат Сенцова Дмитирий Дінзе вказав на те, що "незрозуміло, з якого джерела був отриманий цей відеозапис".

Як повідомлялось, в обвинуваченні зазначено, що Сенцов нібито готував в Криму теракти, 14 і 18 квітня збирався з соратниками підпалити офіси громадської організації "Російська громада Криму" та представництво партії "Єдина Росія" в Сімферополі, а в ніч на 9 травня - підірвати меморіал Вічного вогню та пам'ятник Леніну в Сімферополі.

Ще його обвинувачують у зберіганні боєприпасів, придбанні та зберіганні вибухівки і підготовці терактів.

Нагадаємо, у матеріалах російської справи українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка є частина під грифом "державна таємниця", яку розглядатимуть у закритому режимі.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.