Сенцову зачитали обвинувачення в тероризмі

Державний прокурор на засіданні Північно-Кавказького окружного військового суду в Ростові-на-Дону зачитав звинувачення українському режисерові Олегу Сенцову у справі про підготовку терактів у Криму
Depo.Влада
21 липня 2015 15:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на"Інтерфакс".

"Сенцов обвинувачується в тому, що після звернення до нього в березні 2014 року представників організації "Правий сектор" створив терористичне угруповання, керівництво яким взяв на себе. Угруповання було створено з метою дестабілізації влади та правоохоронних органів Криму для того, щоб республіка вийшла зі складу Росії", - заявив держобвинувач.

В обвинуваченні зазначено, що Сенцов нібито готував в Криму теракти, 14 і 18 квітня збирався з соратниками підпалити офіси громадської організації "Російська громада Криму" та представництво партії "Єдина Росія" в Сімферополі, а в ніч на 9 травня - підірвати меморіал Вічного вогню та пам'ятник Леніну в Сімферополі.

Ще його обвинувачують у зберіганні боєприпасів, придбанні та зберіганні вибухівки і підготовці терактів.

"Я не визнаю себе винним. Вважаю справу політичною і сфабрикованою", - заявив українець після того, як йому зачитали звинувачення.

Нагадаємо, у матеріалах російської справи українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка є частина під грифом "державна таємниця", яку розглядатимуть у закритому режимі.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.