Клімкін зібрався захищати мільйони співвітчизників у Росії

Зараз у Російській Федерації перебувають мільйони громадян України, яким потрібен захист, тому не можна розривати дипломатичні відносини з цією країною-агресором
Depo.Влада
17 квітня 2015 14:59
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає depo.ua з посиланням на його інтерв'ю "Європейській правді".

"Давайте подумаємо, що буде, якщо ми просто зараз розірвемо дипломатичні відносини, евакуюємо наше посольство і наші консульства. В Росії навіть не тисячі, а мільйони наших громадян, яким потрібно допомагати. Я вже навіть не наводжу приклад Наді Савченко", - сказав міністр.

Крім того, він вважає, що розірвання дипломатичних відносин з Кремлем негативно вплине на роботу тристоронньої контактної групи і просування Мінських домовленостей.

"Російська агресія відзначається тим, що Росія проти нас веде гібридну війну і намагається дестабілізувати всю Україну, зокрема, через Донбас. І в цій новій ситуації ми маємо знайти нові засоби її вирішення. І це не завжди такі символічні й емоційні кроки, як розірвання дипломатичних відносин", - додав Клімкін.