Клімкін зареєструвався у Facebook і "наїхав" на Цукерберга

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зареєструвався у соціальній мережі Facebook

Про це повідомив Клімкін на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Якщо чесно, то для ФБ мені завжди бракувало часу та натхнення, а бути присутнім штучно і говорити мовою офіційних повідомлень я не хотів. До того ж, я з іронією ставлюся до тих, хто проживає своє життя у мережі, підміняючи нормальне людське спілкування і реальність полотнами безрезультатних дискусій, уподобань та поширень. Та нещодавнє інтерв'ю Марка Цукерберга для CNN стало тією останньою краплею, що підштовхнула мене переглянути такий підхід. Він говорить про виклики майбутнього та відповідальність за них, наводячи як приклад вибори в США, Індії, Бразилії, не згадавши Україну... Дарма Марк не цікавиться нашим досвідом у протидії цим викликам", - написав Клімкін.

На його думку, після скандалу з персональними даними користувачів не варто видалятися із соцмережі. Навпаки, треба активніше захищати свої інтереси в ній.

"Російська промисловість з виробництва брехні та хаосу має одержати відсіч. І в Україні ми маємо зробити це спільними зусиллями. Кожен може і має боротися з фейковими новинами та будь-яким іншим впливом дезінформації та маніпуляцій. Те, що відбувалося з виборчими (і не лише) процесами в останні роки не може повторитися. Крім того, потрібно працювати для припинення ганебної практики ФБ щодо блокування українських користувачів, які викривають російську агресію. ФБ є і буде залишатися у найближчому майбутньому полем битви за правду, переконання і серця людей. Тому я таки вирішив приєднатися до цієї спільноти", - додав Клімкін.

Нагадаємо, 25 березня засновник Facebook Марк Цукерберг вибачився перед британцями за витік особистих даних з профілів соцмережі.

Як відомо, 17 березня у Facebook заблокували роботу аналітичної компанії Cambridge Analytica і пов'язану з нею консалтингову фірму Strategic Communication Laboratories, які допомогли Дональду Трампу перемогти на президентських виборах у США в 2016 році.

21 березня главу компанії Facebook Inc. Марка Цукерберга викликали дати свідчення перед британськими парламентарями щодо можливого потрапляння даних 50 млн користувачів соцмережі в розпорядження компанії Cambridge Analytica.

У Канаді почалося розслідування стосовно можливого зловживання персональними даними користувачів Facebook компанією Cambridge Analytica.

В Ізраїлі також розпочали розслідування щодо витоку персональних даних понад 50 млн користувачів соцмережі Facebook.

Сам Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних 50 мільйонів користувачів.

Європарламент запросив Цукерберга, щоб почути пояснення щодо ситуації з персональними даними.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme