Гройсман вважає, що зараз не час відставляти Яценюка

На порядку денному не стоїть питання про заміну прем’єр-міністра України
Depo.Влада
10 березня 2016 12:11
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час виступу на 12-й щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital, повідомляє depo.ua.

"Я вважаю, що зараз не може бути дискусії про прем’єр-міністра, я вважаю, що в нас є чинний прем’єр-міністр, з тими всіма комплексами питань, які сьогодні є у всіх щодо уряду і до прем’єр-міністра. Але з іншого боку, я хотів би наголосити, що зараз, напевно, м’яч на полі самого прем’єр-міністра, він має ухвалити рішення. Оскільки він є представником другої за чисельністю фракції українського парламенту. І кожен з представників політичних фракцій, які можуть в перспективі утворити більшість, має вирішити для себе, що запропонувати, яким чином запропонувати, як вести діалог", - вважає Гройсман.

Водночас, на його думку, в уряді мають працювати професіонали, які здатні брати на себе відповідальність.

"Я вважаю, що прем’єр-міністром, міністрами, мають бути люди професійні, які здатні сказати: "Ми це зробимо", і взяти і зробити, це буде абсолютно здорова амбіція будь-якої нормальної людини, і тоді ми вийдемо з ситуації. Я категорично не вірю в те, що все пропало", - додав спікер.

Нагадаємо, що Яценюк, уряд якого 16 лютого Верховна Рада так і не змогла відставити, постійно закликає відновити стабільність коаліції,  адже, як відомо, з неї вийшли "Батьківщина" і "Самопоміч"

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада