"Гра на руку ворога": У Порошенка обурені арештом Марченка

Партія "Європейська Солідарність" обурена судом й арештом начальника Головного управління розвитку і супроводження матеріального забезпечення Збройних сил, генерала-майора Дмитра Марченка

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу "Європейської Солідарності".

"Партія "Європейська Солідарність" обурена невмотивованими переслідуваннями з боку силових структур людей, які у найважчі часи російської агресії створювали на уламках знищеної української армії потужні сучасні Збройні Сили. Печерське судилище над учасником АТО, бійцем 79-ї бригади, начальником ГУРСМЗ генерал-майором Дмитром Марченком та іншими посадовцями Міноборони України за сфабрикованою справою грає на руку ворогові і є складовою процесу руйнації тих реформ, які відбулися в системі ЗСУ", – заявили в "ЄС".

Там вважають, що представники ДБР, "використовуючи надані їм широкі повноваження, замість боротьби із злочинністю та корупцією, спрямовують свої зусилля на дискредитацію справжніх героїв України", а також під час судового засідання "зухвало і цинічно іменують присутніх на ньому бійців, захисників Донецького аеропорту "ушльопками".

"Європейська Солідарність" вважає неприпустимою подібну риторику з боку представників правоохоронних органів. Дедалі частіше влада демонструє зневагу до українських воїнів, кидає за грати реальних захисників держави і відпускає на свободу діячів режиму Януковича", – додали в партії.

"Європейська Солідарність" готова надати генералу Марченку та його колегам усю необхідну правову допомогу у цій справі.

"Вважаємо цей прецедент надзвичайно небезпечним і закликаємо усі патріотичні сили, яким небайдужа подальша доля незалежності України, об’єднатися проти реваншу і капітуляції", – зазначили в "ЄС".

Нагадаємо, 11 листопада начальника Головного управління розвитку і супроводження матеріального забезпечення Збройних сил генерала-майора Дмитра Марченка арештували під заставу. Сума застави, яку запросив суд для звільнення Марченка – 76 мільйонів гривень.

Ця історія почалась ще 26 червня 2019 року, коли ДБР провело обшуки у кандидата в народні депутати від партії "Європейська Солідарність", волонтера Юрія Бірюкова. Вже тоді говорили, що головна тема обшуків – браковані бронежилети.

Пізніше, 9 липня, ДБР оприлюднило фрагменти записів телефонних розмов неназваних людей про постачання бракованих бронежилетів. Як пояснили у ДБР, представлені записи свідчать про те, що чиновники Міноборони знали про те, що бронежилети прострілюються, але, незважаючи на це, прийняли продукцію у виробника.

Читайте також"Зрада" чи політичне переслідування: За що арештували генерала Марченка

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme