ГПУ викликала Каська на допит у новій справі - щодо санкцій ЄС проти Януковича

Після допиту екс-заступнику генпрокурора Віталію Каську вручили ще один виклик на допит
Depo.Влада
18 квітня 2016 17:57
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів у коментарі журналістам, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Йшлося про документи, які складалися у березні 2014 року, як вони складалися, чому саме так складалися, хто їх реєстрував, щодо застосування санкції до колишній високопосадовців. При чому, вдумайтеся, я був призначений заступником генпрокурора, повернувся у Генпрокуратуру в травні 2014 року. Тобто події, які були предметом допиту, відбувалися за два місяці до мого повернення у Генпрокуратуру. Я намагався пояснити абсурдність такого допиту, однак він продовжувався", - наголосив Касько.

"По закінченню цього допиту до мене підійшов ще один слідчий ГПУ і вручив мені повістку про необхідність явки для допиту у черговому кримінальному провадженні. Театр абсурду продовжується, спостерігаємо далі", - сказав він.

Касько зазначив, що викликали його в якості свідка у кримінальному провадженні "за фактом зловживання службовим становищем під час подачі заяв про процесуальну інтервенцію держави Україна у справі Загального суду Європейського Союзу за позовами Януковича В.Ф., Януковича В.В., Януковича О.В., про часткове скасування рішення ради ЄС…"

Нагадаємо, 25 березня, екс-міністр юстиції України Олена Лукаш заявила, що суд ЄС присудив виплату компенсацій Віктору Януковичу і двом його синам Олександру і Віктору, який загинув в березні 2015 року, в розмірі $80 тис на кожного. Йдеться про компенсацію витрат, які члени сім'ї Януковича понесли на послуги адвокатів у справі про оскарження санкцій Євросоюзу.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада