Гонтарева написала заяву про відставку, - ЗМІ

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева написала заяву про відставку
Depo.Влада
7 квітня 2016 12:14
ФОТО: depo.ua
Гонтарева написала заяву про відставку, - ЗМІ
Гонтарева написала заяву про відставку, - ЗМІ

Про це у "Фейсбуці" написав журналіст "1+1" Олександр Дубінський, передає depo.ua.

"З чуток, Гонтарева вчора ввечері або сьогодні вранці написала заяву про відставку. Президент поки не погодив і в парламент не вносив.

За одними чутками, причина - конфлікт з президентом після Panamapapers. Нібито, вона займалася домовленостями з Rotschild'амі і реєструвала для Петра той самий злощасний офшор. Стався жорсткий конфлікт, в результаті якого Гонтарева вирішила піти.

За іншими чутками, її відхід - домовленість з парламентом для голосування по кандидатурі Гройсмана-прем'єра. Кому відійде кандидатура глави НБУ поки не ясно.

Інформація ще перевіряється - чекаю підтвердження з Адміністрації президента або підтвердження-спростування від НБУ", - написав Дубінський.

По слухам, Гонтарева вчера вечером или сегодня утром написала заявление об отставке. Президент пока не согласовал и в па...

Опубліковано Александром Дубинским 7 квітня 2016 р.

Нагадаємо, раніше Дубінський повідомляв, що глава НБУ Валерія Гонтарєва, можливо, сприяла виведенню 160 млн євро з "Промінвестбанку", що належить російській держкорпорації ВЕБ на чолі з Дмитром Медведєвим.

Читайте також: Скандал з офшорами в Панамі (ХРОНІКА)