Як кремлеботи сіють "зраду" з фуражки Полторака

Фото міністра оборони України Степана Полторака у новій генеральській формі спричинило в соцмережах чергову безпідставну хвилю криків про "зраду"
Depo.Влада
23 серпня 2016 10:15
ФОТО: depo.ua
Як кремлеботи сіють "зраду" з фуражки Полторака
Як кремлеботи сіють "зраду" з фуражки Полторака

Мовляв, наш міністр оборони тепер відрізняється від африканських диктаторів хіба що більш блідим кольором обличчя.

Охочі до всілякої "зради" небайдужі українці радісно осідлали зрадофільську хвилю, навіть не замислюючись ані про джерело "зради", ані про те, як на обороноздатність країни впливає сукупність шматків тканини, в які загорнуті генеральські тіла. Мовляв, форма у Полторака дикунська, та й по всьому, і, відповідно, військо наше геть нікудишнє.

Форменний скандал Полторака як яскравий приклад навіяної Кремлем "зради" - фото 1

Якщо ж абстрагуватися від перманентного пошуку зради, та подивитися на пана генерала врівноваженим оком, стає цілком зрозуміло, що вся ця істерика навколо форми не варта й дірки з бублика, натомість вона є чудовим прикладом як "русскій мір" сіє в українських головах перманентну зраду.

Але все по порядку. Спершу варто звернути увагу на першоджерело "зради". Пост про африканський мундир Полторака оприлюднив у "Фейсбуці" такий собі журналіст Андрій Кіслов, що працює, якщо вірити його сторінці в інформагенції Голос.ua. Якщо хтось не в курсі, нагадаємо – це видання пов'язують з головним комуністом України Петром Симоненком, і редакційна політика цієї інформагенції цілком відповідає ватним поглядам власника. Зрештою, "Фейсбук" пана Кіслова не залишає сумнівів у його відданості ідеям "русского міра", "славянского єдінства" та іншій шовіністичній російській маячні.

А тепер варто уважно поглянути на форму Полторака і порівняти її, приміром, з зовнішнім виглядом середньостатистичного російського дембеля чи навіть зі вбранням міністра оборони країни-агресора Сергія Шойгу. І тут стає цілком очевидно, що попри все критичне ставлення до міністра української оборони, його однострій має цілком пристойний вигляд.

Форменний скандал Полторака як яскравий приклад навіяної Кремлем "зради" - фото 2

Звісно, для людини, що чиє око звикло до радянської військової форми, китель та фуражка Полторака можуть мати вигляд дещо незвичний і навіювати дитячі страхи щодо злих буржуйських генералів, але це вже з області психіатрії.

І найголовніше – а як в біса взагалі форма одягу генералів впливає на обороноздатність, забезпечення армії, харчування військових, справність БТРів тощо? Та майже ніяк. Пана Полторака є за що, і потрібно, критикувати, іноді навіть дуже жорстко, але вже точно не за погони, фуражку чи еполети (останніх, до речі, на відміну від африканських диктаторів та Шойгу, Полторак не носить).

Ну, а пост товаріща Кіслова є таким собі наочним прикладом, як пропагандисти "русского міра" поширюють в українському суспільстві перманентну зраду, навіюючи нам, що Україна - недодержава з недоарммією та недогенералами. І найприкріше в цій історії те, що багато хто цьому навіюванню піддається. Тим не менше, хочеться вірити, що в переважної маси українців дещо більше мізків, ніж про це думають кремлівські технологи, що і підтверджують позитивні фотожаби на новий однострій Полторака. 

Форменний скандал Полторака як приклад навіяної Кремлем "зради" - фото 3

Форменний скандал Полторака як приклад навіяної Кремлем "зради" - фото 4

Форменний скандал Полторака як приклад навіяної Кремлем "зради" - фото 5

Форменний скандал Полторака як приклад навіяної Кремлем "зради" - фото 6

Форменний скандал Полторака як приклад навіяної Кремлем "зради" - фото 7

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада