Фірташ вважає, що з пожежі на "Інтері" "стирчать вуха" Авакова

Олігарх, власник телеканалу "Інтер" Дмитро Фірташ вважає міністра внутрішніх справ Арсена Авакова причетним до підпалу телеканалу
Depo.Влада
12 жовтня 2016 12:52
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю РБК-Україна, передає Depo.ua.

"Те, що сталося, я розцінюю як залякування. За цим залякуванням стоїть конкретна політична партія. Відомі всі прізвища, хто за цим стояв, починаючи від Авакова і закінчуючи всіма іншими з "Народного фронту", - сказав Фірташ.

Він додав, що проводить власне розслідування, щоб з'ясувати обставини події.

"Ми зараз ведемо власне розслідування. І для мене дуже важливо зрозуміти, що було насправді. Я хочу, щоб ті люди, хто це робив, понесли покарання. Щоб люди зрозуміли, що в країні є закон. Є до каналу питання? Є Нацрада з телебачення і радіомовлення, є суд. Іди розбирайся, будемо відповідати. Ти правий? Я правий? Нехай суд вирішить, без питань. Але так – підпалювати, так не можна робити", - підкреслив бізнесмен.

Також він відкинув версію про самопідпал на телеканалі.

"Версія про самопідпалі – це абсолютна неправда. Таке припущення може виникнути у людини з якоюсь хворою уявою: взяти і підпалити студію новин. Там були люди, більше двадцяти людей! І вони могли згоріти", - заявив бізнесмен.

Фірташ підкреслив, що не втручається в редакційну політику і оперативне управління каналом.

Також він додав, що не вважає новини, що виходять на телеканалі проросійськими.

"Якщо говорити про редакційну політику, то немає на каналі ніяких проросійських новин, це українські новини. Просто є люди, які не хочуть чути те, про що розповідають новини на "Інтері". Вони не хочуть відповідати за ті вчинки, які вчиняють, за ту політику, яку вони ведуть. А вони, по суті, ведуть політику, яка веде їх і країну до краху", - зазначив Фірташ.

Він підкреслив, що "Інтер" представляє альтернативну картину того, що відбувається в країні і це не може подобатися деяким провладним політикам, але рейтинги телеканалу показують, що він цікавий і потрібний українцям.

Нагадаємо,  що 28 вересня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков жартома вказав на себе як на підпалювача телеканалу "Інтер".

4 вересня під будівлею телеканалу "Інтер" на вул. Щусєва,  26 активісти влаштували пікет, підпалили шини. На одному з поверхів почалась пожежа, з будівлі евакуювали людей. Пожежники загасили полум'я, повідомивши, що ніхто не постраждав.

Очільник МВС Арсен Аваков заявив, що серед учасників пікету студії "Інтера" були колишні бійці Збройних Сил.

У свою чергу, менеджмент "Інтер Медіа Груп" в оприлюдненій заяві вимагав реакції на пожежу від президента, генпрокурора та СБУ.

5 вересня зранку пікетники випустили з приміщення працівників телеканалу тільки через стоврений поліцією коридор

6 вересня зранку блокування продовжилося, активісти навіть підігнали "КамАЗ" до "Інтера", однак після обіду висунули ультиматум звільнити з каналу головного політтехнолога і розійшлися на 5 днів.  Цього не сталося, але головою правління телеканалу "Інтер" замість Єгора Бенкендорфа стала Катерина Шкуратова.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада