Журналісти "Інтера" вийшли з каналу через "живий коридор" поліції

Співробітники телеканалу "Інтер" виходять з будівлі головного офісу через коридор, організований поліцією
Depo.Влада
5 вересня 2016 21:05
ФОТО: depo.ua

Провокацій не спостерігається, повідомляє кореспондент depo.ua.

"Біля одного з входів телеканалу "Інтер" зібралася частина учасників акції. Вони протягом останніх півгодини очікували, що саме звідси будуть виходити співробітники телеканалу. Співробітники зараз почали виходити. Щоб забезпечити їм безпеку, правоохоронці утворили коридор з обох боків і не допускають жодних провокацій", - повідомляє кореспондент.

Учасники акції кажуть, що залишатимуться під будівлею офісу протягом декількох днів, але палити нічого не будуть, хоча під парканом входу наразі знаходяться шини.

"Вимоги також залишаться незмінними. Щоб телеканал або припинив мовлення, або змінив контент, або канал націоналізували", - повідомив кореспондент.

Нагадаємо, 4 вересня під будівлею телеканалу "Інтер" на вул.Щусєва 26 активісти влаштували пікет, підпалили шини. На одному з поверхів почалась пожежа, з будівлі евакуювали людей.

На фото та відео з місця події видно, що задимлення було на другому поверсі, розбито кілька вікон. На стіні біля входу у будівлю невідомі пікетувальники залишили напис "Інтер" - агент Кремля", також залишилися плакати з аналогічними написами.

Пожежники загасили полум'я, повідомивши, що ніхто не постраждав.

Очільник МВС Арсен Аваков заявив, що серед учасників пікету студії "Інтера" були колишні бійці Збройних Сил.

У свою чергу, менеджмент "Інтер Медіа Груп" в оприлюдненій заяві вимагав реакції на пожежу від президента, генпрокурора та СБУ.

Після пожежі співробітники телеканалу "Інтер" відмовлялися передавати правоохоронцям записи з камер спостереження офісу компанії "Національні інформаційні системи".  Згодом поліції все ж вдалося отримати записи з камер спостереження

Cьогодні зранку до будівлі телеканалу "Інтер" у Києві почали сходитись активісти з наміром встановити наметове містечко і пункт пропуску.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада