ДПСУ посилила охорону кордону напередодні другого туру

Близько шести тисяч прикордонників щодоби несуть службу на державному кордоні України, на посилення заходів напередодні другого туру виборів президента додатково щоденно залучатиметься ще понад 1300 осіб
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби.

“В межах компетенції Державна прикордонна служба продовжує здійснювати заходи посиленої охорони кордону у зв’язку з підготовкою та проведенням другого туру виборів Президента України”, - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, посилення заходів, як і під час першого туру виборів, спрямоване, перш за все, на недопущення провокацій на державному кордоні, провезення зброї, боєприпасів, вибухівки та інших засобів терору. А також недопущення осіб, які можуть брати участь в дестабілізаційних заходах на території України в період виборів.

“Загалом несення служби на державному кордоні під час виборів у другому турі забезпечує близько 6 тисяч прикордонників щодоби. На посилення заходів додатково щоденно залучатиметься ще понад 1300 осіб”, - повідомляють в відомстві.

Крім того, у пунктах пропуску та поза ними посилені прикордонні наряди, активізовано використання технічних засобів та службових собак, уточнено взаємодію з іншими правоохоронними органами та Збройними силами України. До реалізації даного плану залучені резерви керівників органів охорони державного кордону та начальників регіональних управлінь, бійці загону оперативного реагування «ДОЗОР» та добровільних громадських формувань.

Також підвищена увага наразі приділяється в’їзду в Україну міжнародних спостерігачів та акредитованих представників ЗМІ, особливо – проросійських. Пропуск здійснюється за попередніми списками осіб, які отримали відповідну акредитацію в Центральній виборчій комісії. Під час проведення прикордонного контролю зазначених категорій осіб прикордонники активно співпрацюють із СБУ, ЦВК, Нацполіцією та іншими правоохоронними органами.

Нагадаємо,  Міністерство внутрішніх справ має намір перейти з 16 квітня на посилений режим роботи для запобігання можливих провокацій та правопорушень у зв'язку з проведенням другого туру виборів президента.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна