МВС переходить на посилений "виборчий" режим роботи

Міністерство внутрішніх справ має намір перейти з 16 квітня на посилений режим роботи для запобігання можливих провокацій та правопорушень у зв'язку з проведенням другого туру виборів президента

Про це на брифінгу повідомив радник міністра внутрішніх справ Володимир Філенко, інформує Depo.ua.

"16 квітня оперативний штаб МВС, який очолює заступник міністра внутрішніх справ генерал Яровий, переходить на посилений варіант роботи. Координаційні штаби в кожному регіоні також переходять на посилений варіант несення служби", - повідомив Філенко.

Він зазначив, що складними для правоохоронних органів будуть день дебатів, якщо ті будуть проходити на НСК "Олімпійський", і безпосередньо день виборів.

Глава координаційного штабу МВС Іван Стойко повідомив, що станом на 15 квітня у відомство надійшло 779 повідомлень і заяв, пов'язаних з порушенням виборчого процесу в період проведення другого туру виборів.

Всього з початку виборчого процесу у відомство надійшло 8 632 повідомлення, більшість з яких стосувалися незаконної агітації, підкупів виборців, порушення виборчих прав і підробки документів.

Стойко наголосив, що міністерство працює незаангажовано і фіксує всі заяви незалежно від того, з якої сторони вони надходять.

Нагадаємо, 31 березня під час першого туру виборів за порядком на вулицях України стежили близько 70 тисяч співробітників правоохоронних органів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна