Азарівський клоун Марков, якого посадив Янукович, хоче бачити "легітимного" за гратами

Екс-депутат Верховної Ради України, представник "комітету порятунку України" Ігор Марков мріє про колишнього президента Віктора Януковича на лаві підсудних
Depo.Влада
3 серпня 2015 18:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Радіо Свобода.

"Я вважаю, що цей чоловік винен не менше, а можливо, і більше в тому, що сталося в Україні... Місце йому - на одній лаві підсудних разом з Порошенком і з усіма тими, хто сьогодні заправляє всім у Києві", - зазначив Марков.

Колишній прем`єр-міністр України Микола Азаров в свою чергу заявив, що не має наміру залучати колишнього президента України Віктора Януковича до "комітету порятунку України", а також зазначив, що розслідування кримінальних проваджень щодо Януковича мають бути об`єктивними.

"Я з цією людиною пропрацював дуже багато років, і він був різний, Віктор Федорович. Під час одного періоду і під час заключного періоду - це були зовсім різні Януковичі. Саме тому мені важко говорити, але коли ми на "комітеті" обговорювали, ми ухвалили рішення: до складу "комітету" не повинні входити ті, хто був близько пов'язаний з попереднім президентом України", - сказав Азаров.

Нагадаємо, раніше Микола Азаров заявив про створення в Москві "Комітету порятунку України", в який увійшли депутати від Партії регіонів Ігор Марков, Володимир Олійник і Олег Царьов.

Азаров вважає, що на посаду президента України повинен бути висунутий колишній депутат Верховної ради Володимир Олійник. У Кремлі від такої "ініціативи" офіційно відхрестились.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.