Азаров назвав свого кандидата на крісло Порошенка

Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що на посаду президента України повинен бути висунутий депутат-втікач Володимир Олійник
Depo.Влада
3 серпня 2015 13:00
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в ході прес-конференції в Москві про створення т.з. "Комітету порятунку України", передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

Екс-прем'єр також заявив, що комітети вже створені і діють.

"Ми заявляємо, що в Україні створені і діють "Комітети порятунку України"! Ми пропонуємо всім громадянам, політичним партіям, профспілковим та громадським рухам об'єднатися і спільними зусиллями навести порядок у нашому домі", - сказав Азаров.

"Ми з вами повинні вимагати дострокових виборів: президентських, парламентських і в місцеві органи влади. Країна гостро потребує оновлення. За вашої підтримки комітет готовий взяти відповідальність на себе за майбутнє держави", - заявив Азаров в Москві.
За його словами, комітет ухвалив таке рішення одноголосно.

Азарова запитали, чи поїдуть вони в Донецьк-Луганськ, він не з першого разу відповів: "Ми приїдемо в Донецьк і Луганськ тільки через Київ!" Коли захоче, мовляв, народ", - написав у твіттері з прес-конференції кореспондент BBC Юрій Маловерьян.

Як відомо, Олійник був одним із співавторів "диктаторських законів" 16 січня, голосування за які викликали загострення на Майдані.

У грудні 2014 року генеральна прокуратура України пред'явила Олійнику підозру в організації незаконного голосування у парламенті за закони "16 січня. Він був оголошений в розшук.

Раніше Азаров анонсував, що в комітет увійдуть колишні народні депутати від Партії регіонів Ігор Марков, Володимир Олійник і Олег Царьов.

Більше політичних новин читайте у розділі "Влада".