Авакова і Деканоідзе кличуть "на килим" у Раду

Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує у листопаді заслухати міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та главу Національної поліції Хатію Деканоідзе
Depo.Влада
27 вересня 2016 15:50
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у рішенні оприлюдненому на сайті комітету, передає depo.ua.

"Комітет вважає за доцільне рекомендувати наступне: заслухати під час "години запитань до уряду" у листопаді 2016 року інформацію міністра внутрішніх справ України та голови Національної поліції України щодо стану правопорядку в державі та результатів реформи Національної поліції України", - йдеться у повідомленні.

Крім того, комітет рекомендує Авакову вжити негайних заходів щодо забезпечення безперервного та цілодобового виконання працівниками поліції завдань щодо захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина та суспільства.

Нагадаємо, що у вересні  оприлюднена поганад статистику злочинів: з 1 січня зареєстровано 410 тис. кримінальних правопорушень, що на 25% більше ніж торік.

Голова Нацполіції  Хатія Деканоідзе визнала, що кількість злочинів збільшилася на 38%

Крім того, після подвійного розстрілу поліцейських у Дніпрі в МВС підготували законодавчі зміни для запровадження презумпції правоти поліцейського

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада