Антикорупційний форум Саакашвілі (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Сьогодні в столичному Мистецькому арсеналі відбудеться другий Антикорупційний форум, який кілька днів тому гучно анонсував голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі
Depo.Влада
23 грудня 2015 21:46
ФОТО: depo.ua
Антикорупційний форум Саакашвілі (ТРАНСЛЯЦІЯ)
Антикорупційний форум Саакашвілі (ТРАНСЛЯЦІЯ)

За словами Саакашвілі, мета заходу – "об'єднати громадські та політичні сили, які готові боротися за очищення влади", передає depo.ua.

Загалом форум ініційований громадськими активістами та підтриманий політичними партіями. Зареєструвалися понад 8 тисяч учасників.

Організатори обіцяють, що кожен, хто прийде та запропонує цікаві ідеї щодо боротьби з корупцією, матиме можливість висловитись.

За словами народного депутата Сергія Лещенка, ця подія стане стартом широкого громадського обговорення корупції як суспільного явища.

Нагадаємо, що в Антикорупційному форумі, одним з ініціаторів якого є голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі, беруть участь молоді нардепи-"порошенківці", "свободівці" та інші політичні і громадські діячі, а також нардеп Олег Барна, екс-"регіонал"  Василь Горбаль. У заході беруть участь екс-голова СБУ Валентин Наливайченко і лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада