Depo.ua транслюватиме Антикорупційний форум Саакашвілі

Сьогодні в столичному Мистецькому арсеналі, о 17:00, відбудеться другий Антикорупційний форум, який кілька днів тому гучно анонсував голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі
Depo.Влада
23 грудня 2015 17:07
ФОТО: depo.ua

З цієї години Depo.ua вестиме пряму трансляцію форуму, мета якого, за словами Саакашвілі, – "об'єднати громадські та політичні сили, які готові боротися за очищення влади".

Загалом захід ініційований громадськими активістами та підтриманий політичними партіями. Уже зареєструвалися понад 5 тисяч учасників. Організатори обіцяють, що кожен, хто прийде та запропонуємо цікаві ідеї по боротьбі з корупцією, матиме можливість висловитись.

За словами народного депутата Сергія Лещенка, ця подія стане стартом широкого громадського обговорення корупції як суспільного явища. Він також зазначив, що та швидкість, з якою громадськість зібрала кошти на проведення форуму черговий раз доводить "готовність людей об’єднуватися під реальними, а не популістськими гаслами".

Радник голови Одеської державної адміністрації Саша Боровік зазначив, що побороти корупцію можна, тільки об’єднавши зусилля. Він наголосив, що політичні партії, які візьмуть участь у форумі можуть мати різні погляди на шляхи розвитку країни, її економічного зростання тощо, але всі вони виступають проти корупції.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада