"Самопоміч" не передумала щодо участі у формуванні коаліції

Позиція "Самопомочі" залишається незмінною – фракція не має наміру брати участь у формуванні коаліції
Depo.Влада
24 березня 2016 20:44
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на сторінці політсили у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Сьогодні під час зустрічі голів фракцій колишньої коаліції була озвучена пропозиція сформувати уряд на чолі з Володимиром Гройсманом разом із твердженням про готовність піти у відставку нинішнім прем'єром. Фракція "Самопоміч" - вітає той факт, що вже ніхто не має сумнівів у необхідності змінити нинішній склад уряду. Таке усвідомлення могло б запобігти політичній кризі ще 16 лютого під час "недовідставки" уряду. Сьогодні ж будь-який новий уряд є шансом на вихід з глухого кута рукотворної політичної кризи та еволюційний розвиток політичної системи", - йдеться у повідомленні.

Водночас у "Самопомочі" заявляють, що готові були підтримати технократичний уряд на чолі із міністром фінансів Наталею Яресько.

"Прикрим є те, що фракція "Самопоміч", залишаючись в опозиції, виявилася єдиною фракцією, яка готова була підтримати технократичний уряд на чолі із Наталею Яресько. Так само сумно спостерігати за спробами наших колег у парламенті сховатися від відповідальності за неспроможність підтримати ідею уряду незалежних, "нічиїх" людей", - заявляють у "Самопомочі".

"Позиція фракції "Самопоміч" залишається незмінною: ми перейшли в опозицію через несумісність систем цінностей із фактичною більшістю у парламенті. Ми державницька проєвропейська опозиція і готові підтримувати ті рішення уряду, які будуть на користь людям та державі. Ми вітаємо формування коаліції навколо кандидатури нового прем'єр-міністра і готові допомогти новоствореній коаліції ухвалите таке рішення за умови обрання неполітичного Генпрокурора, формування нового складу ЦВК, і прийняття закону про вибори на пропорційній основі з відкритими списками", - йдеться у заяві.

Сьогодні під час зустрічі голів фракцій колишньої коаліції була озвучена пропозиція сформувати Уряд на чолі з Володимир...

Опубліковано Об'єднання "Самопоміч" 24 березень 2016 р.

Нагадаємо, сьогодні на засіданні Ради коаліції на посаду нового прем'єр-міністра України фракція БПП запропонувала кандидатуру спікера Верховної Ради Володмира Гройсмана.