"Чекісти самі себе переграли": Адвокат Савченко подякував ФСБ за "лист Порошенка"

Захист Надії Савченко навіть вдячний російським спецслужбам за провокацію з "листом Порошенка" - адже після їхньої спецоперації українка припинила сухе голодування
Depo.Влада
10 березня 2016 17:02
ФОТО: depo.ua

Про це сказав адвокат Микола Полозов, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Думаю, в цій ситуації чекісти самі себе переграли. В результаті своєї хитромудрої операції вони домоглися того, що не вдавалося ні нам, ні родичам Савченко - умовити її припинити сухе голодування. З іншого боку, це хороша ілюстрація роботи спецслужб і того постійного тиску, під яким доводиться нам працювати", - сказав Полозов.

Адвокат вважає такий результат суто позитивним: "Я виходжу з позиції, що Україні потрібна жива людина, а не мертвий символ. Як кажуть, не було щастя, та нещастя допомогло. Ризик для життя Надії зменшиться, і у нас ще досить засобів для боротьби за її звільнення".

При цьому, на думку захисника, Савченко неможливо дискредитувати ніякими спецопераціями. Вони дискредитують тільки самі російські спецслужби і тих, хто їх направляє. На рішення Савченко вплинув не лише лист, який виявився фейковим, а й товста пачка принесених їй захистом листів і повідомлень не лише з України - з усього світу.

Що стосується виходу з сухого голодування, то це процес складний. Російських лікарів Савченко до себе не підпускає. Інформацією про те, чи дозволили до неї пустити українських лікарів, Полозов наразі не володіє.

"Але у будь-якому разі, краще складно якось виходити з сухого голодування, аніж залишатися в ньому з великою загрозою для життя", - зауважив він.

Нагадаємо, сьогодні адвокат Савченко Фейгін опублікував в соцмережі лист начебто від президента України Петра Порошенка, в якому він закликав Савченко припинити голодування і обіцяв посаду в уряді.

Після цього Савченко справді перестала голодувати

Однак згодом виявилося, що лист - фальшивка. За даними російських ЗМІ, його написав російський пранкер Олексій Столяров, більш відомий як Лексус. 

У Порошенка підтвердили, що лист до Надії Савченко не відправляли

Читайте також: Полозов про путінську фальшивку: Як би не трясло чекістську гідру, Надія буде вільна