Порошенко запропонував Савченко посаду в Кабміні (ЛИСТ)

Українська льотчиця і народний депутат Надія Савченко припинила сухе голодування на прохання президента України Петра Порошенка
Depo.Влада
10 березня 2016 11:27
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсубці" повідомив адвокат Марк Фейгін й опублікував президентський лист, передає depo.ua.

"Я хочу, щоб Ви почули моє прохання – ми не хочемо погіршення Вашого здоров’я. Нам потрібна здорова Надія Савченко, Герой України, народний депутат, символ нашої свободи, як незабаром з’явилася б удома, яка б могла дати приклад іншим", – написав Порошенко.

Нагадаємо, що 3 березня у Донецькому міському суді Ростовської області  завершилися дебати у справі Надії Савченко, де виступили з останнім словом її адвокати, однак самій підсудній останнього слова не дали. Тоді вона оголосила сухе голодування і заборонила розтинати своє тіло в разі смерті. 

Російські прокурори вимагають для українки 23 роки тюрми у колонії загального режиму.

8 березня президент України Петро Порошенко доручив  створити штаб з порятунку Савченко та доправити до неї найкращих лікарів

9 березня Савченко сказала своє останнє слово в судовому процесі, але вирок знов відклали - на 21 березня. 

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України і незаконному перетині російського кордону. 

Читайте також: