Українцям обіцяють субсидії на орендовані квартири

Громадяни України можуть оформити субсидію без офіційної "прописки", якщо повторно звернуться до органів соцзахисту, оформивши договір оренди житла у довільній формі
Depo.Гроші
23 вересня 2016 16:46
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-центр Міністерства.

Він зазначив, що Кабінет міністрів вирішив допомогти людям, які сплачують комунальні послуги, втім через відсутність "прописки" не можуть вирішити питання із субсидіями.

"Якщо людина не змогла оформити субсидію через відсутність прописки в даному помешканні, але там проживає і сплачує рахунки за тепло, газ, світло й воду, держава забезпечила їй можливість скористатися безповоротною допомогою на підставі договору оренди житла. Рішенням уряду не визначено жорстких вимог до такого документу: договір не потрібно завіряти нотаріально, достатньо лише двох підписів - власника житла та орендаря", - наголосив Рева.

Нагадаємо, раніше Рева повідомив, що у разі збільшення кількості зареєстрованих людей субсидії не скасують, а перерахують.

12 вересня Рева назвав середній розмір субсидії в опалювальний період.

Нещадавно Кабмін змінив порядок розрахунку житлової субсидії.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші