Уряд змінив порядок надання субсидій

Кабінет Міністрів України змінив порядок розрахунку житлової субсидії
Depo.Гроші
21 вересня 2016 10:25
ФОТО: depo.ua

Зокрема, надання раніше призначеної субсидії припиняється, якщо збільшується кількість зареєстрованих у квартирі людей, йдеться у постанові №635 від 8 вересня, передає depo.ua.

Крім того, солдатам строкової служби середньомісячний сукупний дохід незалежно від отриманих доходів визначається на рівні половини розміру прожиткового мінімуму.

Якщо на момент звернення за призначенням субсидії громадянин є непрацюючим пенсіонером, який не має інших доходів, крім пенсії, в його середньомісячний сукупний дохід враховується розмір пенсії за попередній місяць.

Для повнолітніх, якщо середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму, або доходи відсутні, але такий громадянин навчався на денній формі навчання в загальноосвітніх, професійно-технічних або вищих навчальних закладах –  для розрахунку субсидії середньомісячний дохід такої людини визначається на рівні одного прожиткового мінімуму.

Нові правила стосуватимуться і тих, чий середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму, але які протягом зазначеного періоду отримували будь-які соціальні виплати (пенсію, стипендію, допомогу при народженні (усиновленні) дитини і т.д.). У розрахунок субсидії включаються фактичні розміри отриманих такими  людоми доходів.

А якщо у громадянина відсутні доходи, то для розрахунку субсидії середньомісячний дохід такої людини визначається на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму.

Нагадаємо, що до зими, за прогнозами, субсидії оформлять до 9 млн українців

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші