Українців заспокоїли: Субсидії не скасують, а перерахують

У разі збільшення кількості зареєстрованих людей субсидії не скасують, а перерахують
Depo.Гроші
23 вересня 2016 12:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр соціальної політки Андрій Рева на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua

"Суттєвих змін в системі житлових субсидій не відбулося. Норма, відповідно до якої громадяни зобов’язані інформувати органи соціального захисту населення про зміни у складі сім’ї, діє в Україні з лютого 2015 року", - написав Рева.

За його словами, постановою №635 від 14 вересня 2016 року Кабмін лише конкретизував право управлінь соцзахисту призупинити нарахування субсидій у разі виявлення порушення діючого українського законодавства. 

"Відтак, якщо громадяни протягом місяця самостійно не повідомили про збільшення кількості зареєстрованих у житловому приміщенні людей, органи соціального захисту населення у разі виявлення такого порушення мають право призупинити, а не скасувати, нарахування допомоги на сплату житлово-комунальних послуг", - додав міністр.

Рева зазначає, що після уточнення інформації перераховується розмір житлової субсидії. "У разі збільшення кількості зареєстрованих людей, в залежності від соціального статусу та доходів людини, що прописалася, субсидія на сім’ю може бути збільшена або зменшена. Тому що, відповідно до формули розрахунку субсидії, розмір допомоги залежить від сукупного доходу сім'ї: чим більша кількість членів сім'ї та її сукупний дохід, тим меншою є компенсація держави за комунальні послуги", - резюмував ві

Нагадаємо, 12 вересня Рева назвав середній розмір субсидії в опалювальний період.

Нещадавно Кабмін змінив порядок розрахунку житлової субсидії.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.