Син нардепа Пашинського заявив, що не працює в «Укроборонпромі»

Антон Пашинський, син голови комітету Ради з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського, спростував інформацію про те, що він працює в компанії «Укроборонпром»
Depo.Гроші
6 березня 2015 15:42
ФОТО: depo.ua
Син нардепа Пашинського заявив, що не працює в «Укроборонпромі»
Син нардепа Пашинського заявив, що не працює в «Укроборонпромі»

На своїй сторінці у Facebook він повідомив, що близько місяця обіймає посаду начальника відділу в державній компанії, але ніколи не працював у компанії «Укроборонпром», передає depo.ua.

«Я не директор, не заступник, не «радник» і не «призначений керувати оборонним бюджетом країни». У моєму відділі всього 3 людини», - написав він.

Також Пашинський додав, що компанія «не веде контракти на десятки мільйонів доларів із Суданом».

«Судан (і невизнані об'єднання на його території) перебувають під санкціями цивілізованих країн світу і вже тривалий період співпрацю з цим регіоном припинено. Хочу також нагадати, що експорт озброєння з України зараз фактично зупинений. У нас у країні триває війна, хоча дехто її намагається не помічати. Зброя потрібна нам самим. Тож прошу не тиражувати інформацію, яка може завдати шкоди міжнародній позиції України», - написав він.

Також Пашинський повідомив, що майже рік тому підписав контракт резервіста з Національною гвардією України.

«З літа минулого року я допомагаю Національній гвардії та іншим підрозділам, що воюють на Сході. Ніколи не вважав за потрібне кричати про це на кожному кроці», - написав він.

Крім того, Пашинський зазначив, що «усвідомлено помінявши добре оплачувану роботу на роботу в держпідприємстві», він допомагає країні.

«Шукаю компанії, які можуть поставити в Україну справжні (не мисливські) нічні приціли або тепловізори, виробників стрілецького озброєння, які можуть доопрацювати свої гвинтівки до калібру 7,62*54, інженерів, які готові приїхати в Україну і допомогти вирішити те чи інше технічне завдання», - написав він.

Як повідомляв depo.ua, за даними ЗМІ, новим топ-менеджером «Спецтехноекспорту» призначено 24-річного Антона Пашинського, сина голови комітету Ради з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського.

Нагадаємо, у серпні 2014 року Антон Пашинський добровольцем пішов на війну, де поділився враженням, що тилове забезпечення української армії, як 30 років тому в Радянському Союзі.