Син нардепа Пашинського отримав керівну посаду в «Укроборонпромі»

Новим топ-менеджером «Спецтехноекспорту» призначено 24-річного Антона Пашинського, сина голови комітету Ради з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського
Depo.Гроші
6 березня 2015 07:35
ФОТО: depo.ua
Син нардепа Пашинського отримав керівну посаду в «Укроборонпромі»
Син нардепа Пашинського отримав керівну посаду в «Укроборонпромі»

«Спецтехноекспорт» є торговим агентом у структурі держконцерну «Укроборонпром», який продає українську техніку на експорт і закуповує за кордоном відсутні в Україні зразки, передає depo.ua з посиланням на Forbes.

Значимість та обсяг контрактів «Спецтехноекспорту» зросли пропорційно зростанням військових потреб України.

Молодший Пашинський очолив підрозділ, який веде, у тому числі військові контракти України з Північним Суданом на десятки мільйонів доларів.

Сам Антон Пашинський підтвердив журналістам інформацію про своє призначення, пише видання.

Профільної освіти, яка б частково компенсувала відсутність досвіду, у нового топ-менеджера немає. До призначення у «Спецтехноекспорт» він працював бренд-менеджером компанії Avangard олігарха Олега Бахматюка. Згадка про цей етап кар'єри є на його сторінці в Facebook.

«Треба віддати належне, молода особа чесно зізналася, що взагалі не розбирається у експорті-імпорті озброєнь. Попросив ввести його у курс справи. Ось, вводимо не поспішаючи, поки СБУ перевіряє його на можливість допуску до держтаємниці», - на умовах анонімності розповіло джерело в «Спецтехноекспорті».

Нагадаємо, у серпні 2014 року depo.ua писав, що Антон Пашинський добровольцем пішов на війну, звідки поділився враженням, що тилове забезпечення української армії, як 30 років тому у Радянському Союзі.