Портнов намагається оскаржити санкції Канади в українських судах, - Шевченко

Андрій Портнов намагається виставити себе політичною жертвою і довести в українських судах, що у його проблемах винні Посольство, МЗС України та ГПУ

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Facebook надзвичайного і повноважного посла України в Канаді Андрія Шевченка.

"Портнов оскаржив санкції у Верховному суді Канади – і програв. Тепер він хоче "відіграти" цю поразку в судах українських – набагато більше йому зрозумілих з часів, коли він будував судову піраміду для Януковича. Він намагається довести, що у його проблемах винні Посольство, МЗС та ГПУ, які повідомили Канаді неправду про його злочини", – підкреслив Шевченко.

За його словами, Портнов розгорнув юридичну війну.

"У понеділок у Печерському райсуді пройде перший суд за його позовами проти МЗС, Генпрокуратури, Посольства України у Канаді і мене особисто", – зазначив посол.

Він назвав це психічною атакою.

"Портнов провокує, намагається виставити себе політичною жертвою і надщербити партнерство між Україною та Канадою. Такого подарунка він не отримає", – наголосив Шевченко.

Нагадаємо, 4 жовтня 2018 року колишній заступник голови адміністрації Віктора Януковича Андрій Портнов погрожував журналістам "ДС" збоченою розправою за новину про нього.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна