Портнов погрожує журналістам "ДС" "жорстким сексом"

Колишній заступник голови адміністрації Віктора Януковича погрожує журналістам "ДС" збоченою розправою за новину про нього

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "ДС".

Так Портнов відреагував на новину "ДС" про погрози депутатам, які ініціюють введення санкцій щодо телеканалів Портнова та Віктора Медведчука

Зокрема, в коментарі під постом депутата ВР Мустафи Найєма у Facebook, де той називає Портнова і Медведчука кураторами телеканалів "112" і NewsOne, про санкції щодо яких прийняла постанову Верховна Рада, Портнов написав: "Відразу попереджаю, у цей раз всіх ініціаторів і підписантів позбавлю всього майна і залишу з голою дупою до кінця днів".

На що Найем відповів: "Будемо тільки раді будь-якій формі популяризації наших ідей і пропозицій на телеканалі NewsOne".

На новину "ДС" про це Портнов розмістив окремий пост такого змісту: "Газета, яка належить Блоку Порошенко, повідомила, що я погрожую депутатам, якщо вони ініціюють санкції проти Медведчука. Чорти тупі, не має значення, не вмієте ви читати або спеціально косите під придурків, щоб визнати потім себе недієздатними, але до жорсткого сексу над вами залишилося не так багато часу. Вам потрібно дуже швидко піджати свій задрочений хвіст і сподіватися, що у мене буде гарний настрій. Вас врятує тільки якщо я буду сильно зайнятий або випадково про вас забуду".

Примітно, що пост Портнова лайкнув екс-регіонал Михайло Добкін.

Нагадаємо, 4 жовтня керівник телеканалу NewsOne Андрій Портнов назвав рішення парламенту щодо санкцій відносно телеканалів нікчемним і примітивним.

29 серпня екс-заступник голови Адміністрації президента України Андрій Портнов заявив, що взяв в управління телеканал NewsOne на 3 роки.

27 серпня у Відні він підписав відповідну угоду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна