Порошенко попросив Мінекономіки підготувати нову хвилю приватизації

Президент України Петро Порошенко доручив міністру економічного розвитку і торгівлі Айварасу Абромавічусу спільно з Верховною Радою визначити об'єкти приватизації
Depo.Гроші
4 березня 2015 18:59
ФОТО: depo.ua
Порошенко попросив Мінекономіки підготувати нову хвилю приватизації
Порошенко попросив Мінекономіки підготувати нову хвилю приватизації

Про це Порошенко заявив на засіданні Національної ради реформ, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

«Просив би представити в парламенті, провести дискусію з фракціями, вилучити те, що ми вважаємо ризикованим, з переліку об'єктів, що підлягають приватизації, але прийняти дуже важливе рішення, щоб продемонструвати всьому світу - ми інші. Ми по-іншому будемо забезпечувати прозору та ефективну приватизацію», - сказав Порошенко.

Позитивним прикладом інвестування президент назвав проведення тендера на розподіл частот зв'язку третього покоління, за підсумками якого були мобілізовані 11 млрд гривень, і «ми отримали схвалення з боку всіх інвесторів».

Він також поінформував, що прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці під час сьогоднішньої зустрічі повідомив про готовність італійських інвесторів брати участь у приватизації в Україні.

Зокрема, інфраструктурних, енергетичних, телекомунікаційних об'єктів. «Це справжня інтеграція, коли до нас приходить бізнес, який платить податки, працює чесно і займає прозору позицію», - підкреслив президент.

«Сподіваюся, що ми з вами вже переходимо від розмов, агітації за реформи, від презентації до практичного і конкретного здійснення законодавчих змін та імплементації реформ, яких чекає все суспільство і світ, який здатний реально підтримувати нас», - сказав Порошенко.

Нагадаємо, раніше керівник технічної місії МВФ Брайан Олден заявив, що фонд готовий допомогти Україні з приватизацією держмайна.