Перед рішенням про передачу "Укртрансгазу" було проведено тендери на 4 мільярди

Структурні підрозділи "Укртрансгазу" призначили на листопад три великі тендери на реконструкцію компресорних станцій на очікувану суму 4,12 млрд гривень
Depo.Гроші
17 вересня 2016 16:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється у системі "Прозорро", передають "Наші гроші".

УМГ "Прикарпаттрансгаз" призначило на 15 листопада аукціон по реконструкції компресорної станції "Ананьїв" газопроводу "Ананьїв-Тираспіль-Ізмаїл" очікуваною вартістю 1,41 млрд грн. Оголошення було опубліковано 5 вересня.

УМГ "Черкаситрансгаз" призначило на 18 листопада аукціон по реконструкції компресорної станції "Задніпровська" очікуваною вартістю 1,35 млрд гривень. Оголошення опубліковано 13 вересня.

Також "Черкаситрансгаз" призначило на 22 листопада аукціон по реконструкції компресорної станції "Південнобузька" вартістю 1,36 млрд гривень. Це оголошення оприлюднене 14 листопада.

У тендерній документації по реконструкції "Південнобузької" вказано, що учасники тендерів мають надавати електронні банківські гарантії, а банком бенефіціара вказано "Діамантбанк" Давида Жванії.

У якості забезпечення виконання договору про закупівлю переможцем торгів має бути внесено заставу на рахунок замовника у державному "Укргазбанку" у розмірі 0,1% від вартості договору.

Також повідомляється, що підрядник отримає аванс у розмірі 40% від вартості основного обладнання, що постачається на реконструйовані станції.

Єдиним виробником обладнання для повної реконструкції газових компресорних станцій в Україні є Сумське науково-виробниче об’єднання, контрольоване групою Костянтина Григоришина.

Раніше стало відомо, що Європейський банк реконструкції і розвитку вимагає скасування рішення про зміну міністерством економічного розвитку і торгівлі України статуту НАК "Нафтогаз України".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші