Пасажирські залізничні перевезення між Росією та Україною впали на 60%

Державна адміністрація залізничного транспорту «Укрзалізниця» констатує зниження пасажиропотоку залізничним транспортом між Україною і Росією на 60% в 2014 році порівняно з 2013 роком
Depo.Гроші
12 лютого 2015 22:29
ФОТО: depo.ua
Пасажирські залізничні перевезення між Росією та Україною впали на 60%
Пасажирські залізничні перевезення між Росією та Україною впали на 60%

Про це заявив начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування «Укрзалізниці» Ігор Бреус, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

«Між Україною та Росією спостерігається падіння пасажиропотоку. Залізничним транспортом минулого року перевезено на 60% менше пасажирів - це майже на 3 млн менше, ніж у 2013 році», - сказав він.

За словами Бреуса, пасажиропотік у міжнародному сполученні минулого року зменшився на 63%, а у внутрішньому - на 29%.

«Потяги формування «Російської залізниці» по території України не ходять, крім транзитного поїзда №66/65 «Москва - Кишинів». Потяги ж формування «Укрзалізниці» курсують у Санкт-Петербург і Москву», - сказав він.

Також повідомляється, що в 2014 році відбулося значне зменшення пасажиропотоку в кримському напрямку з материкової частини України.

Так, у 2014 році на потяги формування залізниць України до півострова пасажири купили майже на 2,5 млн менше квитків (на 60%), ніж у 2013 році.

Бреус нагадав, що через посилення заходів безпеки маршрут поїздів, які курсували з материкової частини України в Крим, з 27 грудня минулого року обмежено до станцій Новоолексіївка, Херсон, Запоріжжя, Лисичанськ і Артемівськ.

Як повідомляв depo.ua, 22 січня в «Укрзалізниці» заявили, що припинять співпрацю з «Російською залізницею» у разі співпраці компанії з бойовиками. Також поки що не планується відновлення залізничного сполучення з Кримом.