«Укрзалізниця» може розірвати залізничне сполучення з Росією

«Укрзалізниця» припинить співпрацю з «Російськими залізницями» у разі співпраці компанії з бойовиками. Також поки не планується відновлення залізничного сполучення з Кримом
Depo.Гроші
22 січня 2015 16:19
ФОТО: depo.ua
«Укрзалізниця» може розірвати залізничне сполучення з Росією
«Укрзалізниця» може розірвати залізничне сполучення з Росією

Про це на прес-конференції сказав в. о. генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниці») Максим Бланк, повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

«У випадку, якщо ми дізнаємося, що йде співпраця між бойовиками і РЗД, ми повністю відмовимося від будь-якої співпраці з ними», - сказав Бланк.

При цьому він зазначив, що в даний час «Укрзалізниця» взаємодіє з «Російськими залізницями» в звичайному режимі.

Також Бланк підкреслив, що РЗД не веде ніяких переговорів з представниками Кримської залізниці.

«РЗД в цьому контексті зайняла політично нейтральну позицію і не є ні оператором, ні учасником залізничного сполучення з Кримом», - сказав Бланк.

Він також заявив, що на сьогоднішній день не бачить можливості для відновлення залізничного сполучення з Кримом, виходячи з питань безпеки.

«Що стосується Криму: це проблема безпеки перевезення пасажирів. На сьогоднішній день ситуація тільки погіршується з точки зору безпеки. Я не бачу жодних передумов для скасування попередніх рішень», - констатував він.

Як повідомляв depo.ua, з 27 грудня «Укрзалізниця» вирішила не пускати потяги до Криму: тепер кінцевими станціями в кримському напрямку стали Новоолексіївка і Херсон. Були припинені також залізничні перевезення вантажу між материком і островом.