МВФ пішов на компроміси, щоб дати Україні новий транш

Рішення Виконавчої ради МВФ щодо виділення $1 млрд наступного траншу фінансової допомоги для України було прийнято разом з винятками із загальних правил, враховуючи нинішню економічну ситуацію в країні
Depo.Гроші
15 вересня 2016 05:20
ФОТО: depo.ua
МВФ пішов на компроміси, щоб дати Україні новий транш
МВФ пішов на компроміси, щоб дати Україні новий транш

Про це йдеться в офіційному повідомленні Фонду, оприлюдненому за результатами засідання ради, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Виконавча рада затвердила винятки щодо недотримання критеріїв ефективності, пов'язаних з міжнародними резервами, відсутності накопичення заборгованості по зовнішніх виплатах та нових валютних обмежень", - зазначається в документі.

При цьому у Фонді уточнили, що виділяють Україні 716,11 млн SDR (близько $1 млрд), що в загальному обсязі виплат за угодою про кредитування сягнуло 5,444.21 млн SDR (близько $7,62 млн).

Нагадаємо, як стало відомо раніше, Рада директорів МВФ ухвалила позитивне рішення про продовження програми співпраці з Україною.

Довідка: Чотирирічна програма для України в розмірі 12,348 млрд SDR (близько 17,5 млрд доларів США) була затверджена 11 березня 2015 року з метою підтримки економічної програми уряду, спрямованої на відновлення економіки, зовнішньої стійкості, зміцнення державних фінансів, підтримання фінансової стабільності та економічного зростання шляхом просування структурних та управлінських реформ.

Однією з умов програми передбачався захист найбільш уразливих груп населення.

Читайте також: Співпраця України з МВФ: Прогулянка над прірвою

Більше економічних новин читай

Мітки: МВФ, транш