ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

МВФ надасть Україні третій транш (ОНОВЛЕНО)

Рада директорів МВФ ухвалила позитивне рішення про продовження програми співпраці з Україною
Depo.Влада
15 вересня 2016 00:16
ФОТО: depo.ua

Про це президент України Петро Порошенко написав у Твіттері, передає depo.ua.

"Щойно Рада директорів МВФ ухвалила позитивне рішення про продовження програми співробітництва з Україною та виділення фінансової допомоги. Це рішення МВФ свідчить, що світ визнає - в Україні відбуваються реформи, відбуваються якісні зміни, країна рухається у вірному напрямку", -  написав він.

Як повідомили у прес-службі глави держави, Порошенко наголосив, що вперше в історії відносин між Україною і Міжнародним валютним фондом наша країна отримує третій транш допомоги в рамках однієї програми співробітництва.

"Рішення Фонду відкриває шлях до виділення фіндопомоги з боку США в обсязі мільярд доларів і Євросоюзу - макрофінансової допомоги в рамках додаткових ще 600 мільйонів євро, інших міжнародних фінансових організацій. Також, що ще важливіше, воно відчиняє вікно можливостей для залучення іноземних інвестицій в українську економіку", - сказав він.

"Все це дозволить тримати стабільність гривні, зафіксувати досягнуту нами макроекономічну стабілізацію і підтримати перші паростки економічного зростання",  -підкреслив Порошенко та акцентував на тому, що в проекті бюджету на 2017 рік будуть закладені передумови для підвищення соціальних стандартів.

Президент також назвав резолюцію Фонду "сигналом агресору", який, за його словами, намагався нам поставити палки у колеса навіть на сесії Ради керуючих МВФ.

"Спроби Росії підірвати солідарність МВФ з Україною і зірвати рішення про транш - провалилися. Кремль програв у цій операції. Реформи роблять нас сильнішими, а разом з тим міцнішою стає і наша здатність протидії зовнішній агресії", - зазначив він.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада