Міноборони провалило тендер на закупівлю застарілих джгутів Есмарха

Міністерство оборони України провалило тендер на закупівлю джгутів Есмарха
Depo.Гроші
8 вересня 2016 18:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє демобілізований боєць Максим Колєсніков на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" посилаючись на державний сайт закупівель, передає depo.ua.

"Нам стільки говорили про те, що треба встигнути купити хоча б щось із засобів для зупинки крові в запас, хоча б щось - тож нехай хоча б рожеві гумки столітньої розробки будуть закуплені. Оооок, зціпивши зуби і сподіваючись, що якось за допомогою доброго слова і такої-то матері будуть куплені і турнікети, відповіли ми.

Але навіть джгути Есмарха були куплені. С*ка гумки, які є в будь-якій аптеці по 15 гривень штука, доблесному Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ вдалося не закупити. Як ????? Як ви це робите, пані Олена Ковальова, контактна особа в департаменті? Куди дивиться ВМД і генерал Верба з його піснями "джгути потрібні, і хто думає інакше, ворог ВСУ"? Що, не потрібні вже? Гугл за 0,43 секунди видає 4 230 посилань за запитом "джгут Есмарха купити київ". Я навіть не кажу про те, що в аптеці з роздрібною націнкою та ПДВ джгут коштує 13-15 гривень, а МО без ПДВ і націнки заклало 19 гривень. Але просто хоча б купити те, що на вашу ж думку потрібно !!! Неа, не можуть", - обурився він.

"Загалом, ні турнікетів, ні навіть Есмарха куплено не буде. Не буде. Так що друзі, небайдужі до армії, відкладайте гроші. У разі п*здорезу нам доведеться забезпечувати ВСУ засобами зупинки крові.

Спасибі всім, хто закликав припинити "цькування" генерала Верби. Він ох*ренно впорався із забезпеченням армії медикаментами та медичними виробами. Настільки, що немає навіть Есмарха", - додав він.

Нагадаємо, 9 серпня стало відомо, що Міноборони хоче купити джгути Есмарха за 2 мільйони гривень. 

11 серпня виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун закликає Міноборони відмовитися від закупівлі неефективних медичних засобів для зупинки кровотечі типу Есмарха і натомість закупити дієві засоби.

Також, генерал Верба поскаржився на "негаразди", що заважають купляти сучасні джгути.