Контракт з новим головою "Укрнафти" підпишуть 28 вересня

Кабінет міністрів підтвердив схвалення контракту з новим головою "Укрнафти" Марком Роллінзом
Depo.Гроші
18 вересня 2015 13:28
ФОТО: depo.ua

Про це заявив у Верховній Раді голова уряду Арсеній Яценюк, передає depo.ua.

"28 числа Спостережна рада затвердить контракт. Після вступу в силу контракту Роллінз має 30 днів на заміну правління", - заявив Яценюк.

Крім того, Яценюк вимагає, щоб Роллінз після вступу на посаду голови "Укрнафти" публічно пообіцяв не брати грошей в інших власників компанії.

"Пан Роллінз, якщо він підпише контракт, має зробити публічну заяву, що окрім тих коштів, які він отримуватиме по контракту у вигляді зарплати і бонусу, не буде отримувати жодних інших фінансових ресурсів від жодних сторін цієї угоди", - закликав прем'єр.

"Щоб не було так, що за спиною є якась прихована угода, і хтось матиме вплив на керівника "Укрнафти". Його публічна заява може бути, в разі порушення, предметом розгляду у міжнародних судах", - попередив Яценюк.

"Основна затримка підписання контракту була пов'язана з ключовим пунктом - відповідальність голови "Укрнафти" за виплату дивідендів", - розповів Яценюк.

За його даними, "Укрнафта" винна державі за 2013 рік 1,78 млрд гривень дивідендів, а за 2014 - близько 0,6 млрд гривень.

Нагадаємо, заробітна плата нового голови правління ПАТ "Укрнафта" Марка Роллінза становитиме 500 тисяч доларів.

Читайте також: Куди поведе "Укрнафту" таємничий британець зі Швейцарії.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua