ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Італійська енергетична компанія ENI готова більше інвестувати в Україну

Президент Петро Порошенко зазначив, що за результатами зустрічей в Італії Україна заручилася підтримкою в сфері безпеки, боротьби з корупцією, економіки та євроінтеграційних прагнень
Depo.Гроші
19 листопада 2015 19:45
ФОТО: depo.ua

Про це Порошенко заявив за підсумками зустрічей з головою Ради міністрів Італії Маттео Ренці та президентом Італії Серджіо Маттареллою, передає depo.ua з посиланням на прес-службу українського президента. 

"Зустрічі були дуже конструктивними, дружніми та довірливими. Ми отримали всі необхідні сигнали підтримки, які сьогодні так потрібні Україні", - повідомив глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ.

Президент обговорив з керівництвом Італії питання у сфері безпеки, економіки та політики.

Порошенко повідомив, що Україна має тверду та послідовну підтримку з боку Італії щодо питання безпеки та оборони. Зокрема, під час зустрічей наголошувалось, що Італія чітко стоїть на принципах необхідності повної імплементації Мінських угод.

Українська та італійські сторони домовилися про співпрацю в економічній сфері, зокрема  в енергетиці. "Компанія ENI задекларувала бажання розширення інвестицій в Україну", - повідомив президент.

Також було домовлено про співпрацю в сільськогосподарській сфері, включаючи сферу сільськогосподарського машинобудування та інвестиції в технології, харчову промисловість, щодо кроків італійських партнерів з розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.

Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко прибув з офіційним візитом до Італії. 

Під час зустрічі з Порошенком президент Італії Серджо Маттарелла запевнив, що події в Сирії не відвернуть увагу від України

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.