Президент Італії запевнив Порошенка, що не здасть Україну через Сирію

Президент Італії Серджо Маттарелла під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком запевнив, що події в Сирії не відвернуть увагу від України
Depo.Влада
19 листопада 2015 18:09
ФОТО: depo.ua
Президент Італії запевнив Порошенка, що не здасть Україну через Сирію
Президент Італії запевнив Порошенка, що не здасть Україну через Сирію

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави Української держави.

Маттарелла підтвердив незмінність позиції італійської сторони щодо продовження санкцій проти Росії до повного виконання Кремлем Мінських домовленостей.

"Глава Італії зазначив важливість присутності України у Раді Безпеки ООН у цей нелегкий для України час. Він наголосив, що Італія не допустить, щоб внаслідок подій навколо Сирії українське питання втратило свою актуальність", - зазначили в Адміністрації Президента.

Співрозмовники також обговорили питання проведення спільних тренувань української Національної гвардії та італійських карабінерів. Порошенко і Маттарелла висловилися за інтенсифікацію контактів між Україною та Італією у сфері культури, освіти і науки, включаючи студентські обміни. 

Також сторони домовилися про обмін досвідом у сферах боротьби з корупцією.
Порошенко запросив Серджо Маттарелла відвідати Україну з візитом.

Нагадаємо, що сьогодні президент України в Італії вже зустрівся з українською діаспорою. Заплановані зустрічі українського лідера з прем'єром Італії Маттео Ренці і Папою Римським.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада