Глава австрійського банку звільнився через офшорний скандал

У зв'язку з офшорним скандалом глава австрійського банку Hypo Vorarlberg Міхаель Грахаммер прийняв рішення подати у відставку
Depo.Гроші
7 квітня 2016 12:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Der Standart.

"Визначальним став осуд Hypo Vorarlberg і мене особисто, що розгорнувся в останні дні. Але я, як і раніше, на 100% впевнений, що банк ніколи не порушував законів або санкцій", - підкреслив Грахаммер.

Разом з тим, він зазначив, що планував свою відставку ще до скандалу. За його словами, це рішення він обмірковував всі останні місяці, і не останню роль в його рішенні зіграли ЗМІ.

Нагадаємо, Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів задокументував велику мережу тіньових грошових переказів, які використовуються іменитими власниками з багатьох країн. Всього в зборі інформації та підготовці доповіді брали участь 380 журналістів із майже 80 країн світу.

У розслідуванні журналісти посилаються на "безпрецедентний витік мільйонів документів" з бази даних Mossack Fonseka, четвертої за величиною в світі офшорної юридичної фірми.

На OCCRP опубліковані матеріали, крім інших, стосовно українців. Загалом у списку 20 українців, зокрема президент Петро Порошенко, міський голова Одеси Генадій Труханов, екс-прем'єр Павло Лазаренко і власник газети Kyiv Post Мохаммад Захур – британський бізнесмен, який живе і веде бізнес в Україні.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші