Депутати пропонують ввести санкції проти "Роснефти"

20 депутатів (переважно з фракції "Народного фронту") зареєстрували проект постанови про запровадження санкцій проти "Роснефти" та афільованих з нею компаній
Depo.Гроші
18 січня 2016 18:19
ФОТО: depo.ua

Відповідний документ, як передає depo.ua, був оприлюднений на сайті Верховної Ради у понеділок

Документ передбачає блокування активів "Роснефти" та афільованих з нею компаній в Україні, а також повну заборону транзиту їх вантажів через український кордон.

Крім того, депутати пропонують Нацбанку забезпечити припинення обслуговування рахунків "Роснефти" в Україні.

У пояснювальній записці вказується, що "Роснефть" є найбільшим платником податків на Росії і за ці гроші, у тому числі, Росія здійснює військову агресію в Україні.

Автори постанови нагадали, що низка країн заходу вже запровадили санкції проти "Роснефти" задля підтримки України, а сама Україна цього не зробила.

"В цьому контексті просто абсурд, що  санкції проти "Роснефти" до сих пір не ввела Україна і таким чином продовжує фінансувати військову агресію направлену проти неї. У нас продовжує працювати український філіал "Роснефти", і її прибуток формується за рахунок коштів простих українців, адже в країні працює більше 300 автозаправних станції "ТНК", які належать "Роснефти", – сказано у пояснювальні записці.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що "Роснефть" вирішила продати свою мережу автозаправних станцій в Україні швейцарській Glusco Energy SA.

Мережа АЗС "Роснефти" в Україні належить ТОВ "Восток" і налічує 141 об'єкт в 12 областях України, що працює під торговими марками Formula, ТНК, "Золотий Гепард", "Смайл".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші