"Роснефть" продає свої АЗС в Україні

Російська компанія "Роснефть" вирішила продати свою мережу автозаправних станцій в Україні швейцарській Glusco Energy S. A.
Depo.Гроші
11 січня 2016 14:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє OilNews із посиланням на джерело в Антимонопольному комітеті України, до якого швейцарська компанія подала відповідну заявку, передає depo.ua.

"Заявка подана 4 січня, покупець Glusco Energy S. A., Швейцарія", - повідомив представник АМКУ на умовах конфіденційності, не повідомивши інших деталей.

За даними OilNews, Glusco Energy S. A. входить в групу компаній Proton Energy Group S. A. (Швейцарія) - відомого трейдера на ринку нафти і нафтопродуктів. В Україні діяльність компанії базується на постачання дизельного палива через морські порти.

Як зазначає видання, отримати коментар у Glusco Energy і Proton Energy поки не вдалося.

Мережа АЗС "Роснефть" в Україні належить ТОВ "Схід" і нараховує 141 об'єкт в 12 областях України, що працює під торговими марками Formula, ТНК, "Золотий Гепард", "Смайл". Ознаки продажу бізнесу "Роснафти" з'явилися ще восени, коли компанія почала масово скорочувати працівників, а залишився персонал частинами відправляти у відпустку за свій рахунок.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.