"Нафтогаз": Окупанти у Криму чотири дні не віддавали Генічеську український газ

З 1 січня 2016 року окупаційна влада Криму протягом чотирьох діб блокувала херсонський газ, що зберігається у підземному сховищі Глібовському на території Криму
Depo.Гроші
5 січня 2016 11:33
ФОТО: depo.ua

Про це передає depo.ua з посиланням на прес-службу НАК "Нафтогаз України".

Наразі Генічеськ отримує газ із Глібовського газосховища.

"Цих обсягів газу більш ніж достатньо для забезпечення потреб міста до кінця опалювального періоду", - запевнили у "Нафтогазі". 

Нагадаємо, напередодні ввечері російські ЗМІ повідомили, що за вказівкою президента Росії Володимира Путіна було відновлено реверс газу з території окупованого Криму в місто Генічеськ на Херсонщині. З проханням до Путіна начебто звернувся мер міста. 

У НАК "Нафтогаз України" згодом оприлюднили офіційний коментар з приводу цієї інформації. Як ідеться у повідомленні "Нафтогазу" у місто Генічеськ не постачався і не постачається російський газ. З початку окупації Криму місто забезпечується газом виключно з родовища Стрілкове, що розташоване у Херсонській області біля Арабатської стрілки. 

Надлишок видобутого влітку газу, який не можуть спожити мешканці Генічеська, передається для тимчасового зберігання в ПХГ Глібовське, що знаходиться на тимчасово окупованій території.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.