Сонячне затемнення 2 липня: Що не можна робити і як залучити гроші

2 липня 2019 року відбудеться повне сонячне затемнення 

Як зазначає Depo.ua, щодо цього явища у людства чимало забобонів. 

Найкраще сонячне затемнення буде видно в Чилі та Аргентині, а також в південно-східній частині Тихого океану. Українці ж зможуть спостерігати за ним онлайн. 

Воно розпочнеться о 22:23 за київським часом.

Цього разу сонячне затемнення пройде під заступництвом знака Зодіаку Рака.

Що не можна робити в сонячне затемнення 2 липня

2 липня слід бути обережними і стримувати свої емоції, оскільки затемнення може принести вразливість, зайву чуйність і нав'язливу дружелюбність. З підсвідомості можуть піднятися пригнічені емоції, з якими нелегко буде впоратися. У цей період слід дотримуватися одного правила - всі сімейні проблеми необхідно залишити вдома, передає "Обозреватель".

Небажано в цей період здійснювати великі покупки, фінансові операції. Відкривати нову справу, починати втілювати в життя нові проекти також не варто, оскільки вони не принесуть очікуваних результатів.

Зустрічі або поїздки також слід перенести на інший час. Слід не сприймати серйозно образи, гучні висловлювання і обіцянки.

Що потрібно робити під час сонячного затемнення, аби залучити успіх та гроші

2 липня 2019 року бажано провести в спокійній обстановці і не робити нічого незвичайного або ризикованого. День сонячного затемнення - гарний час для занять духовними практиками, які дозволять досягнути повної гармонії з собою і світом.

Цей час сприятливий для того, щоб вивчити щось нове, розширити свої знання, почати читати нову книгу. Щоб спрогнозувати своє найближче майбутнє, слід використовувати практику першого місячного дня і скласти список бажань, які хотілося б здійснити протягом року. Також важливо налаштувати себе на успіх. 2 липня, в момент затемнення, енергія Сонця допоможе позбутися від непотрібних зв'язків, застарілих ідеалів і цінностей.

Ритуал на примноження грошей

Візьміть аркуш паперу, зберіть велику жменю монет, візьміть скриньку або коробку з натуральних матеріалів (дерево, текстиль, папір). На аркуші паперу напишіть всі свої матеріальні побажання і ту суму, яку ви реально хочете отримати. Розпишіть повністю, на що ви витратите ці гроші.

Поки триває затемнення, потрібно взяти шкатулку, поставити на підвіконня, на дно шкатулки покласти лист зі своїми бажаннями, зверху слід покласти монети. Тримайте шкатулку закритою до самого завершення сонячного затемнення, повідомляє ASN.

Після того, коли затемнення закінчиться, відкрийте шкатулку, дістаньте з неї аркуш паперу, прочитайте подумки все написане. Відчуйте внутрішню впевненість і легке ставлення до тих благ, про які написали. Уявіть, що це легко, усвідомте, що вони вже скоро прийдуть до вас, відчуєте внутрішню радість і спокій. Після цього скажіть слова: "Я готовий (а) до змін".

Листочок покладіть в шкатулку, а гроші дістаньте з неї. Скриньку із запискою заховайте вдома, найкраще на південному сході будинку або кімнати, подалі від чужих очей, і тримайте там, поки ритуал не спрацює. А гроші віддайте бідним на вулиці або купіть на них їжу для бездомних тварин на другий день після затемнення.

Інші способи залучення грошей

Про способи залучити гроші та добробут також знає астролог та ясновидець, учасник "Битви екстрасенсів" Хаял Алекперов.

"Для залучення фінансового достатку постарайтеся у день, коли настає сонячне затемнення, енергетично розлучитися з фінансовими труднощами – роздати борги, виплатити кредити – або подати милостиню нужденним. Цей енергетичний посил допоможе вам правильно розпоряджатися своїми коштами та надалі уникати грошових труднощів", – мовить ясновидець, передає СТБ.

Також у сонячне затемнення можна позбутися своїх фобій або шкідливих звичок: "Для цього до настання сонячного затемнення на червоній тканині або папері опишіть свої страхи або шкідливі звички. А у момент затемнення аркуш або тканину зі списком речей, які є баластом у вашому житті потрібно спалити, розвіявши попіл над якоюсь водоймою – рікою чи ставком".

Нагадаємо, раніше Depo.ua повідомляв, як повне сонячне і часткове місячне затемнення в липні 2019 року вплине на людство.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна