Повне сонячне і часткове місячне затемнення в липні 2019 року: Що принесе коридор затемнень українцям

У липні відбудеться одразу два затемнення: повне сонячне та часткове місячне 

Чому ж людство надає такого великого значення цим астрономічним подіям? Уся справа в тому, що сонячні і місячні затемнення відіграють значну роль в астрологічних прогнозах. Дні затемнень нерідко зазначені в історичних хроніках подіями, які перевернули хід історії.

Коли відбудеться сонячне затемнення

Відкриває коридор затемнень повне затемнення Сонця в Знаку Рака о 21.22 за Києвом. 2 липня буде тільки один планетарний аспект — з'єднання Місяця у Близнюках і Венери в Близнюках. Енергетика космічних об'єктів об'єднається, що зробить липневе затемнення по-справжньому щасливим. Попри те, що Сонце буде перебувати в Раку, загальний тренд буде задавати Венера із сузір'я Близнюків, а значить, негативних моментів стане в рази менше.

Коли відбудеться часткове місячне затемнення

Місячне затемнення, цього разу часткове, відбудеться у ніч проти 17 липня.

Як вплине сонячне та місячне затемнення на людей

Відомо, що будь-яке затемнення має свій вплив протягом 14 днів – 7 днів до і 7 днів після самого явища. 

Коридор затемнень відкриється 2 липня і закриється 17 липня. 

У цей та подальший період астрологи радять не грати весіль, не розлучатися, не мандрувати та не робити операцій. Звісно, екстрені випадки є виключенням. Також важливо зважувати усі свої дії, адже відповідь за них ви можете нести усе життя.

Всі три тижні небезпечного періоду – 14 днів до та 7 днів після затемнення – не варто піддаватися спокусам, не можна давати волю негативним емоціям. Максимальний прояв щедрості та доброзичливості допоможе знайти шлях до щастя.

За прогнозами астрологів сонячне затемнення змінить життя багатьох людей: хтось вимушено або за власним бажанням піде з ненависної роботи, хтось займеться новим видом діяльності, а хтось подасться на пошуки улюбленої справи. Сонячне затемнення 2 липня торкнеться як питань самореалізації, творчості і талантів людини, так і тих людей, які вже займаються улюбленою справою – вони можуть побачити шлях до свого успіху, зможуть наблизитися до поставлених цілей.

Що стосується особистого життя, то сонячне затемнення буде безжальним для богатьох. Саме у цей час тріщатимуть по швах слабкі союзи, з'явиться багато бажаючих розійтися, розлучитися. Проте все ж деякі пари зможуть перейти на інший рівень стосунків.

Те, що відбувається на початку липня буде живити наш внутрішній світ. Астрологи повідомляють, що нам доведеться звертати увагу на власні інстинкти, бажання, потреби, найглибші думки, визнати важливість емоцій, почуття обов'язку, спільності і безпеки. 2 липня з'явиться можливість стати щасливішими і сильнішими.

Експерти повідомляють, що з 2 липня і аж до місячного затемнення (16-17 липня) необхідно стежити за тим, що відбувається в житті і прислухатися до своєї інтуїції, повідомляє "Укр.Медіа".

 Акумулювати енергію Сонця і спрямувати її на досягнення бажаного можна лише в тому випадку, якщо ви чітко знаєте, чого хочете. В коридорі затемнень представиться можливість:

  • Вибудувати гармонійні відносини, знайти вірного друга, однодумця, духовного наставника.
  • Відкрити життєвий канал для потужного фінансового потоку. Для цього потрібно провести роботу над собою: знайти і знешкодити віруси свідомості, які заважають розбагатіти.
  • Відновити енергетику і сили. На думку фахівців, в такі періоди нам простіше відмовитися від поганих звичок, припинити потік невдач і запрограмувати себе на успіх.

Затемнення Місяця в Козерозі пропонує нам уважніше поставитись до своїх потреб і бажань в контексті взаємозв'язку особистого і суспільного, роботи і вдома. Важливо знайти баланс між темами, що диктуються Раком (сонячне затемнення) і пропоновані Козерогом (місячне затемнення).

Кінець коридору затемнень слід присвятити перегляду життєвих переконань: вийде знайти помилки та переписати свою життєву програму. Занурення в себе за допомогою медитації допоможе розкріпачити мислення, зібратися з думками і сконцентруватися на головних цілях.

Енергетично 16 і 17 липня будуть дуже потужними днями. У цьому році Місяць, підживлюється енергетикою Плутона і Сатурна, вступить в протистояння з Сонцем, Венерою і Марсом. Несподівані повороти долі, раптові події і новини — все це може збити з пантелику і навіть кинути в паніку. Астрологи радять направити сили в правильне русло, щоб не розплескати енергію затемнень даремно. Найголовніше — позбутися від боргів, не стільки грошових, скільки кармічних: попрощатися з людьми і подіями, які тягнуть вас вниз і не дають йти вперед. Емоції потрібно стримувати, а от з почуттями доведеться розібратися. Дуже корисно зрозуміти свої дійсні бажання і наміри, відокремивши їх від тих, які нав'язані ззовні.

Особливий відбиток місячного затемнення ляже на сферу духовного життя. І тут головне — покладатися не на здоровий глузд, а на інтуїцію. Всесвіт може збивати вас з пантелику, плутати плани. Прислухайтеся до голосу інтуїції, щоб не зійти з вірного шляху, передає "Укр.Медіа"

Важливі рішення у період затемнень та поради астрологів 

За прогнозами астрологів у період сонячного затемнення деякі люди будуть більш романтичними, оптимістичними і мрійливими. Саме тому спеціалісти не рекомендують починати нові справи і ухвалювати поспішні рішення. Що ж стосується нових ідей, то варто все виважено обдумати, а ухвалювати рішення радять після закінчення коридору затемнень, 18 липня.

Важливе попередження астрологів: в коридорі затемнень негативні потоки стануть провокувати на погані вчинки. Цьому варто протистояти, інакше можна закласти руйнівний цикл на багато років вперед. Уникати неконструктивної критики і осуду, роздратування, насильства (словесного, психологічного і фізичного). Неконтрольовані емоції, надмірна вразливість, образливість і страхи можуть спричинити непоправні наслідки.

Щоб запобігти можливому провалу в коханні, кар'єрі та інших сферах життя, важливо керувати своїми емоціями. Безсумнівно, затемнення Сонця 2 липня і затемнення Місяця 16-17 липня стануть кульмінаційними моментами літа, і від нас залежить, чи зможемо ми знайти гармонію в ситуації астрологічної невизначеності. В такий момент особливо важливо відчути себе господарями своєї долі, щоб змінити її в кращу сторону.

Що принесе коридор затемнень людству: Вплив астрономічного явища на людей

У дні затемнення краще поберегти свої фінанси і не вирішувати складні завдання в цій сфері. При цьому повністю відмовлятися від будь-яких рішень не варто - можливо, краще буде що-небудь обміркувати і запланувати, розрахувати всі витрати і прибуток, зайнятися домашнім бюджетом.

У плані здоров'я теж слід поберегтися, так як під час затемнень зростає тривожність, нервозність. Можна звернутися до арт-терапії, помедитувати вдома або просто створити атмосферу, яка буде впливати на всі органи чуття, заспокоюючи організм.

Найбільш сильний вплив на самопочуття і долі людей затемнення починає чинити за стуки до свого початку - і ще тиждень після.

Воно збігається з молодиком - а, значить, людина в цей період може "запрограмувати" своє життя не на місяць (як при звичайному молодику), а на весь рік вперед.

У той же час астрологи відзначають, що сонячне затемнення 6 січня 2019 буде вкрай небезпечним - як для людей, так і для країн в цілому.

У плані здоров'я необхідно особливу увагу приділити опорно-рухової системи, хребта і кісток, а також гормональній системі і шлунку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook