Школи в США, Британії та Уругваї практикують медитацію, перетворюючи агресивних дітей на добрих

Медитація допомагає заспокоїтись та зосередитись - цей принци почали використовувати в школах у США, Британії та в Уругваї, щоб заспокоїти та перевиховати агресивних галасливих дітей
 

Замість того, щоб карати дітей або відправляти їх на розмову до директора, у початкової школи імені Роберта У. Коулмана в Балтіморі, штат Меріленд (США), є інше рішення: кімната моментів уважності, передає Depo.ua  з посиланням на Brightvibes.

Кімната не схожа на звичайну просту штрафну кімнату. Навпаки, вона сповнена ламп, прикрас і фіолетових плюшевих подушок.

Фото: HolosticLifeFoundation

Дітям, які погано поводяться, рекомендується сидіти в цій кімнаті і робити вправи, такі як дихальні вправи або медитація, які допомагають їм заспокоїтися і зосередитися. Їх також попросять обговорити, що сталося.

Подібне відбувається не тільки в цій школі. Багато шкіл намагаються долучатися до цілісного мислення і публікують приголомшливі результати.

У Великобританії, наприклад, проект "Уважність в школах" вчить дорослих, як реалізувати таку програму. Ще одна некомерційна організація Mindful Schools допомагає створювати такі програми в США. Школи також відзначають відчутну перевагу.

"Ми створили мережу з тисяч підготовлених вчителів у Великобританії і за її межами. Ми тісно співпрацюємо з провідними експертами та вченими, в тому числі у дослідженні Оксфордського університету, і пишаємося тим, що нас підтримує Національна асоціація старших вчителів, яка представляє 30 000 шкільних лідерів", - йдеться у дописі британської організації.

У початковій школі Роберта У. Коулмана в минулому році було рівно нуль усунень дітей від занять. У середній школі Паттерсон-Парку, що неподалік, де також проводиться ця програма усвідомленості, йдеться, що кількість усунень скоротилося зі збільшенням відсотка відвідуваності.

У одній із державних шкіл Монтевідео, Уругвай, у якій постійно стикалися з дисциплінарними проблемами учнів, вирішили застосувати альтернативний підхід — практикувати усвідомленість, повідомляє Epochtimes.

Фото Epochtimes

З березня 2016 року у школі ініціювали проект, спрямований на створення більш спокійної атмосфери у класі, запобігання знущанням і насильству та покращення успішності учнів. Кожен учитель повинен був придумати, як допомогти сформувати у класах культуру мирного співіснування.

Вчителька шостого класу Йенніфер Куартіно запропонувала учням у віці від 11 до 14 років древню практику Фалунь Дафа із вдосконалення душі й тіла (також відому як Фалуньгун). Куартіно навчала своїх учнів плавним рухам вправ і медитації Фалунь Дафа щодня на подвір'ї школи після обіду і перед заняттями. Кілька тижнів потому до них приєдналося багато учнів з інших класів, щоб теж вивчити практику. Зрештою майже вся школа щодня займалася медитацією.

Згодом учні дізналися більше про універсальні цінності "Істина, Доброта й Терпіння" — основні засади практики Фалунь Дафа — і поступово регулярне застосування цих моральних критеріїв покращило поведінку дітей і сформувало шкільну атмосферу.

"Шкільний день — довгий. Раніше учні часто втомлювалися, у них не було сил і їм було важко зосереджуватися на заняттях. А цьогоріч ми вирішили спробувати щось інше — Фалунь Дафа — і отримали чудові результати", — говорить Куартіно.

Учні, які раніше страждали від втоми й нестачі концентрації та мали погану успішність (не кажучи вже про те, що деякі з них були схильні до агресії), стали більш зосередженими і спокійними.

Нагадаємо, Данія незмінно входить до трійки найщасливіших країн світу в звіті ООН "Щастя в світі" за останні сім років. Секрет щастя данців може бути пов'язаний з їх системою освіти: з 1993 року в навчальній програмі Данії введені обов'язкові заняття з емпатії

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme