Політики-змієносці: Як NASA зробило "особливими" Луценка і Ляшка

У Мережі вже тиждень обговорюють новий знак зодіаку Змієносець
Depo.Життя
22 вересня 2016 23:00
ФОТО: depo.ua
Політики-змієносці: Як NASA зробило "особливими" Луценка і Ляшка
Політики-змієносці: Як NASA зробило "особливими" Луценка і Ляшка

Космічному агентству NASA вдалося створити сенсацію навіть для тих, хто аніскілечки не цікавиться наукою.

Правда, зробили це ненавмисно: науковці вирішили написати статтю для дітей, аби дати їм базові знання про сузір’я і зодіак (пояс, розташований вздовж траєкторії, за якою рухається сонце – ред.).

Зауважили, що в процесі руху небесних тіл положення сузір’їв відносно сонячної траєкторії змінюється. А наразі окрім затасканих  у гороскопах сузір’їв, у зодіак входить ще одне – Змієносець.

І хоча говорилося у статті про астрономію, а не про астрологію, в Мережі зашуміли: мовляв, відтепер старим гороскопам вірити не можна, хіба що чекати, доки настрочать нові – вже для 13-ти знаків. А до того – тинятися сумними і свого майбутнього не знати.

Українські астрологи від новини відмахнулися: мовляв, про Змієносець говорять вже купу років, насправді ж стан справ у гороскопах він не міняє. Астрономічні сузір’я і знаки зодіаку, які використовують астрологи, – не тотожні поняття.

"Немає потреби те коментувати, бо то вже поганий смак - цю тему настільки довго й давно обговорюють, що я вже забула, на кого посилатися, щоб пояснити, що астрологія - це символьна система, що описує реальність за допомогою символізму 12 знаків зодіаку. Що робити - не звертати уваги на маячню!", - заявила в коментарі depo.ua астролог Ольга Іванець.

Втім, не всі солідарні з цією думкою.  Російський астролог Володимир Погудін  пропонує сприймати Змієносців максимально серйозно.  Адже люди, народжені під цим знаком (29 листопада - 17 грудня) – особливі.

"Сучасники-обивателі рідко розуміють і приймають Змієносця. Сіра маса прекрасно відчуває, що ці люди не від світу цього. Вони не стільки - діти Сонячної системи, скільки діти Чумацького Шляху - нашої галактики", - пише експерт.

Дуже драматичні описи можна знайти і в творах Павла Глоби.

"Символом Змієносця є змія, що кусає свій хвіст. Це петля духу-руйнівника Ангра-Манью, в яку потрапляє кожна людина в силу своєї  податливості перед спокусами зла і через неправильно зроблений вибір. Людині, у якого виявлений знак Змієносця, дані величезні сили верхнього світу, щоб вона могла перемогти в собі зло і розімкнути кільце змії, тобто вийти з колеса приречення, подолати рок і фатум", - пише астролог у книзі "Градуси".

Але чи завжди вдається Змієносцям перемагати зло в собі – питання відкрите. Ще відкритішим воно стає, якщо пильніше придивитися до людей, народжених під містичним знаком. Взяти, хоча б, українських політиків…

Отже, 3 грудня відзначає День народження лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Судячи з бурхливого темпераменту політика, внутрішня боротьба йому явно знайома. 

Автори фотожаб зміїну тему теж підсвідомо відчувають.

Політики-змієносці: Як NASA зробило "особливими" Луценка і Ляшка - фото 1

А от коровам, з якими давно товаришує пан Ляшко, слід бути обережними. На форумах повно скарг на кшталт: "Два роки поспіль змії кусають моїх корів за вим'я... Що робити".

Політики-змієносці: Як NASA зробило "особливими" Луценка і Ляшка - фото 2

Щось зміїне можна розгледіти в манерах нардепа Сергія Капліна, який народився 15 грудня.

Політики-змієносці: Як NASA зробило "особливими" Луценка і Ляшка - фото 3

Генеральний прокурор України Юрій Луценко святкує день народження 14 грудня і змій вочевидь поважає.

"З історії відомо, що земля була сакральним елементом світовідчуття слов’ян. Вона ототожнювалася з Велесом, символи якого — змія та кінь. Прикметно, що варязького князя Олега, поневолювача руської землі, вбила саме змія, котра виповзла з кінського черепа. Це — історичний наказ предків, який не варто забувати", - говорив політик в одному з інтерв'ю попередніх років. 

Політики-змієносці: Як NASA зробило "особливими" Луценка і Ляшка - фото 4

Екс-голову Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва, який з'явився на світ 1 грудня, можна причислити до змієносців завдяки вмінню ховатися від ворогів і неприємностей.

Щоправда, нещодавно вміння політику зрадило - нагадаємо, наразі він знаходиться під пильним наглядом панамської поліції. Політику інкримінують розкрадання державних коштів. 

Політики-змієносці: Як NASA зробило "особливими" Луценка і Ляшка - фото 5

Ряди змієносців поповнить і губернатор Закарпаття Геннадія Москаля - у нього день народження 11 грудня.

Політики-змієносці: Як NASA зробило "особливими" Луценка і Ляшка - фото 6

Біглий екс-прем'єр Микола Азаров народився 17 грудня - на межі знаків. Можливо, тому приколів про політика та змій в Інтернеті немає. Замість повзучих фігурують інші тварини.

Політики-змієносці: Як NASA зробило "особливими" Луценка і Ляшка - фото 7

Політики-змієносці: Як NASA зробило "особливими" Луценка і Ляшка - фото 8

Ірині Геращенко до змієносців далеко, але, судячи з фото, цьому знаку політик неабияк симпатизує. 

Політики-змієносці: Як NASA зробило "особливими" Луценка і Ляшка - фото 2

Зазначимо, що надто задирати носа політикам не варто - навіть якщо вирішили повністю повірити романтикам від астрології.  Любителі передбачати долю засвідчують, про обраність сигналізують не лише дати народження, а ще й особлива конфігурація родинок. Що у політиків з родинками, наразі невідомо.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя