У NASA змінили дати знаків Зодіаку та виявили новий Зодіак

Агентство пропонує додати в зодіакальний круг нове сузір'я. Тринадцятим знаком стане Змієносець
Depo.Життя
20 вересня 2016 08:47
ФОТО: depo.ua

Вчені NASA опублікували на освітньому порталі агентства NASA Space Place статтю, в якій розповідається про зміну положення зірок на сучасному небі по відношенню до їх розташування в часи астрономів Стародавнього Вавилона, які вперше сформулювали систему з 12 ключових сузір'їв - Зодіак. Ця система описує положення Сонця в момент народження людини. За твердженням вчених новий Зодіак складається з тринадцяти сузір'їв, передає depo.ua.

"Структура зодіаку, якої ми зараз користуємося, була створена ще в Стародавньому Вавилоні", - розповідає астроном Парку Канкл.

Через три тисячі років становище земної осі помітно змінилося, змінився і малюнок зоряного неба, тому в давньовавилонську систему необхідно вносити коригування.

Оскільки в Вавилоні використовувався календар з 12 місяців, заснований на фазах Місяця, то дуже зручно було поділити зодіак на 12 рівних частин, які відповідають місяцям. І незважаючи на те, що стародавні вчені нараховували 13 зодіакальних сузір'їв, від одного для зручності довелося відмовитися.

Новим знаком зодіаку повинен стати Змієносець, який на небосхилі знаходиться між Скорпіоном і Стрільцем. Сонце, за даними NASA, проходить по екліптиці через сузір'я Змієносця з 30 листопада по 18 грудня. Його знак являє собою латинську букву "U" перекреслену хвилястою лінією.

Відповідно, зрушаться і календарні дати звичних знаків Гороскопа.

Оновлений гороскоп виглядає таким чином:

Козеріг: 20 cічня - 16 лютого

Водолій: 16 лютого - 11 березня

Риби: 11, березня - 18 квітня

Овен: 18 квітня - 13 травня

Телець: 13 травня - 21 червня

Близнюки: 21 червня - 20 липня

Рак: 20 липня- 10 листопада

Лев: 10 серпня - 16 вересня

Діва: 16 вересня - 30 жовтня

Ваги: 30 жовтня - 23 листопада

Скорпіон: 23 листопада - 29 листопада

Змієносець: 29 листопада - 17 січня

Стрілець: 17 грудня - 20 січня

Варто відзначити, що Змієносець може виявитися не останнім додаванням до зодіакальною системі - ще в 1970-х роках пропонувалося включити в зодіак ще одне сузір'я - Кіта, - і сформувати систему з 14 знаків.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя