Князєв розповів, скількох людей допитали у справі про вбивствіо Шеремета

Поліція провела аналіз відеозаписів з камер спостереження з метою встановлення автомобіля імовірних злочинців, які підірвали автомобіль журналіста Павла Шеремета

ПРо це на брифінгу заявив голова Нацполіції Сергій Князєв, передає Depo.ua.

"Проведено аналіз відеозаписів з метою встановлення автомобіля імовірних злочинців, якщо вони ним користувалися не тільки в день скоєння злочину, а й у попередні дні. Встановлено і відпрацьовано всі автомобілі, які потрапили в поле зору Нацполіції, а також їхні власники.  Відпрацюванням території на місці вибуху встановлено 577 житлових будинків та відпрацьовано 4 271 квартиру громадян, допитано понад 3,5 тисячі осіб, які представляли, на нашу думку, інтерес. Ми не враховуємо людей, з якими спілкувалися, і, інформація яких не принесла ніякого результату", – сказав він.

"Виконано 26 комплексних експертиз. На підставі отриманих ухвал суду у операторів мобільного зв'язку отримано інформацію про майже 44 тисячі абонномерів, 15 тисяч серійних номерів телефонів, 400 моніторингів, у кожному з яких від 4 до 200 тисяч з'єднань. Тобто інформація, якою ми оперували коливілася в кілька мільйонів з'єднань", – додав Князєв.  

 

Нагадаємо, у суботу, 20 липня, в Києві проходила акція до роковин з убивства журналіста Павла Шеремета.

Тимчасово повірений у справах Сполучених Штатів Америки в Україні Вільям Тейлор закликав українську владу розслідувати вбивство журналіста Павла Шеремета та притягнути винних до відповідальності.

Також повідомлялося, що Зеленський викликав "на килим" Луценка, Авакова, Князєва й Баканова зі звітом у справі Павла Шеремета.

Згодом Луценко почав виправдовуватись щодо своєї роботи у справі Павла Шеремета.

Закликали завершити розслідування вбивства Шеремета і в ОБСЄ.

Довідка: Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року, коли в автомобілі, на якому він їхав, здетонував вибуховий пристрій, слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство. На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, але з'явилася інформація, що МВС також має записи з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет до смерті працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вести". В Україні одразу створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Слідство розглядає п'ять версій вбивства Павла Шеремета: злочин здійснений через професійну діяльність на Росії і Білорусі; помилка в об'єкті злочину (готувалося вбивство, цивільної дружини Шеремета власника видання "Українська правда" Олени Притули); професійна діяльність в Україні – за критичні публікації у виданні "Українська правда" та на радіо "Вести"; зусилля в дестабілізації ситуації в державі; конфліктні ситуації в особистому житті Павла Шеремета – сімейний, комерційний і фінансовий стан.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme